Wybierz producenta

zobacz wszystkich...

Kategorie

FAQ

Czy w przypadku zakupu niewłaściwego rozmiaru mogę dokonać wymiany ?

Tak, w przypadku nie trafienia z rozmiarem prosimy o kontakt z naszym sklepem w celu ustalenia szczegółów wymiany. Towar proszę odesłać na adres: Różyckiego 1c/311 51-608 Wrocław. Do paczki dołączyć informację na jaki rozmiar/kolor wymienić towar oraz dopisać adres do wysyłki zwrotnej. Koszt ponownego nadania przesyłki to 10 zł które również można dołączyć do paczki.

 

Czy mogę zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny ?

Tak, jeśli zakupiony przez Ciebie produkt nie spaniał twoich oczekiwać możesz go zwrócić w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

 

Na jaki adres odesłać przesyłkę w celu wymiany lub zwrotu towaru ?

Wszystkie przesyłki proszę kierować na adres

e-militaria.pl
al. Różyckiego 1c/311
51-608 Wrocław

 

Czy realizujecie wysyłki poza granice Polski ?

Tak, wysyłka międzynarodowa możliwa jest za pośrednictwem Poczty Polskiej a także firm kurierskich DPD oraz UPS. W celu wyceny przesyłki prosimy o kontakt z naszym sklepem.

 

Czy mogę odebrać zamówienie osobiście ?

Tak, jeśli chcesz odebrać zamówienie osobiście umieść taką informację w komentarzu do zamówienia, lub skontaktuj się z naszym sklepem.

 

Jak dobrać właściwy rozmiar ?

W tym celu proszę posłużyć się tabelą zamieszczoną w opisie produktu. W tabelach podajemy konkretne wymiary sprzedawanej odzieży. Proszę zwrócić uwagę iż są to wymiary odzieży, a nie osoby na która dany rozmiar będzie pasował. Jeśli masz wątpliwości jaki rozmiar wybrać, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, chętnie służymy pomocą.
 

Czy za zamówienie mogę zapłacić przy odbiorze ?

Tak, wysyłka „za pobraniem” możliwa jest za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej.
PayPal