Reklamacje

Sklep internetowy www.e-militaria.pl jest własnością firmy "e-militaria.pl" Maria Kirczuk ul. Partyzantów 111/7 51-679 Wrocław NIP: 898-145-92-73 Regon: 933046095. Firma została wpisana do ewidencji działalności gospodarczej we Wrocławiu pod nr 169609

I. Warunki zakupu

 1. Sklep internetowy, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.e-militaria.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.
 2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym www-e-militaria.pl są cenami brutto i zawierają VAT.
 3. Zamówienia mogą Państwo składać bezpośrednio na naszej stronie internetowej , oraz za pośrednictwem e-maila.
 4. Podany przez użytkownika adres e-mail, jak też telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.

II. Warunki dostawy

 1. Dostawy realizujemy na terytorium całej Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. 
 2. Na czas realizacji zamówienia składa się realizacja zamówienia przez obsługę sklepu + czas dostarczenia przesyłki wybranym przez Państwa środkiem transportu. 
 3. Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 7 dni (w zależności od zamówionego towaru). W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w tym czasie z przyczyn od nas niezależnych, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego toku postępowania.

III. Koszty wysyłki

 1. Koszty wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej, zgodnie z cennikiem zamieszczonym pod adresem: http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm + podatek VAT
 2. Koszty wysyłki firmą kurierską zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem tej firmy.

IV. Zwrot towaru

 1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 o ochronie praw konsumentów gwarantujemy Państwu prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
 2. Zwrot należności za zwrócone towary, nastąpi w terminie 14 dni od daty otrzymania zwrotu, na wskazane przez Państwa konto bankowe lub przekazem pocztowym na wskazany przez Państwa adres.
 3. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący.
 4. Informujemy iż nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas "za pobraniem".

V. Reklamacje

 1. W chwili odbioru towaru kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan i zawartość przesyłki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności lub uszkodzeń, prosimy o jak najszybszy kontakt z naszym sklepem na e-mail sklep@emilitaria.pl lub listownie na adres siedziby. 
 2. Informujemy iż nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas "za pobraniem".

VI. Ochrona danych osobowych

 1. Zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 roku, zobowiązujemy się do ochrony Państwa danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą mają Państwo prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych. Wszystkie dane osobowe będą wykorzystywane przez www.e-militaria.pl tylko do użytku wewnętrznego firmy. 

VII. Warunki Płatności

 1. Za pobraniem - płacą Państwo listonoszowi lub kurierowi, w momencie odbioru przesyłki. 
 2. Przedpłata - zapłaty dokonują Państwo po złożeniu zamówienia, przelewem na konto:


84114020040000360237044150

e-militaria.pl Maria Kirczuk
ul. Partyzantów 111/7
51-679 Wrocław


Brak produktów

Do określenia Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie