Filtruj produkty przez:

Kategorie
więcej ... mniej
Cena
269 1599
Producenci
Rozmiar
więcej ... mniej
Kolor
więcej ... mniej

Kurtki Puchowe

 • Kurtki Helikon

  Kurtki Helikon

  W ofercie firmy Helikon znajdą Państwo kilka modeli kurtek puchowych przeznaczonych na chłodniejsze pory roku. Producent w swoich wyrobach jako warstwę izolacyjna stosuje synestetyczne wypełnienie Climashield.
  Wypełnienie to składa się z tysięcy ciągłych pasm włókien syntetycznych, gęsto splecionych w zaawansowany i unikalny sposób. Jest to jedno z najlepszych wypełnień izolacyjnych, szeroko stosowane w odzieży i śpiworach zarówno na rynku cywilnym jak i militarnym, wypełnienie to jest wykorzystywane np. przez armię USA. Izolacja Climashield jest bardzo lekka, bardzo dobrze izoluje oraz nie traci swoich właściwości nawet po zamoczeniu.
  Ofertę firmy Helikon w zakresie kurtek puchowych można podzielić na dwie linie, lekką, zawierającą uniwersalne kurtki Wolfhound, oraz typowo zimową, na która składają  się kurtki Level 7 oraz Husky
  Helikon Wolfhound jest niezwykle lekką kurtką puchową która można nosić samodzielnie, jak również można ją wykorzystywać jako dodatkową warstwę ocieplającą pod kurtkę membranową.
  Helikon Level 7 to typowa kurtka zimowa, która świetnie sprawdza się w środkowo-europejskim klimacie.
  Dla Służb Mundurowych Helikon przygotował specjalny model Husky, jest to kurtka oparta na modelu Level 7, dodatkowo wzbogacona o chowane panele identyfikacyjne, oraz boczne rozcięcia pozwalające na dostęp do broni lub innego oporządzenia przenoszonego na pasie.

 • Kurtki Carinthia

  Kurtki Carinthia

  Kurtki puchowe oparte na wypełnieniu G-Loft to jedna ze specjalności austriackiej firmy Carynthia. Oferta Carynthi opiera się na odzieży w  czterech poziomach izolacji termicznej, są to serie:

  Lekka - LIG (Light Insulation Garments)  do -5 stopni 
  Średniej - MIG ( Medium Insulation Garments)  do -15 stopni 
  Wysoka - HIG (High Insulation Garments)  do -20 stopni
  Ekstremalnie wysoka - ECIG (Extreme Cold Insulation Garments)  do -30 stopni

  Dzięki temu każdy może dobrać odzież o odpowiednich parametrach.
  Wszystkie kurtki Carinthia produkowane są w Unii Europejskiej, przy zastosowaniu najwyższej jakości komponentów. Producent stosuje w swojej odzieży nowoczesne materiały takie jak membrany Gore-Tex, Windstopper oraz wypełnienie syntetyczne G-Loft. Wypełnienie G-Loft  produkowane jest w Austrii  łączy w sobie zalety naturalnego puchu i wytrzymałość włókna  syntetycznego. Charakteryzujące się bardzo dobrymi parametrami, jest ciepłe, lekkie, oddychające, zachowuje swoje parametry nawet po zamoczeniu.

 • Kurtki Snugpak

  Kurtki Snugpak

 • Kurtki Arc´teryx LEAF

  Kurtki Arc´teryx LEAF

 • Kurtki Pentagon

  Kurtki Pentagon

 • Kurtki 5.11

  Kurtki 5.11

Brak produktów

Do określenia Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie