Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,5/5)Bazuje na 2 ocenach produktów i na 1 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Ultimate Survival

Ultimate Survival – to amerykańska firma zajmująca się produkcją specjalistycznego sprzętu survivalowego i outdoorowego. Historia marki rozpoczęła się niemal dziewięćdziesiąt lat temu, w 1936 roku. Początkowo jej siedzibą było Jacksonville na Florydzie. Od początku swojej działalności Ultimate Survival zajmowało się wykonywaniem różnorodnego wyposażenia dla potrzeb survivalu, campingu czy szeroko rozumianego outdooru. Niedawno firma przeniosła się do Columbii w Missouri. Przeprowadzkę wykorzystano też do pewnego rebrandingu. Obecnie pod nazwą „ust” (skrót od Ultimate Survival Technologies) marka wciąż projektuje i tworzy wszelkie wyposażenie przydatne w terenie.

Oferta firmy zawiera niemal wszystko co może być przydatne w działalności outdoorowej. Ogromną popularnością cieszą się niezawodne krzesiwa amerykańskiej marki. Modele takie jak StrikeForce Firestarter od lat znajdują zwolenników wśród licznych miłośników turystyki czy bushcraftu. Firma produkuje także wiele zróżnicowanych narzędzi. W ofercie znajdziemy zarówno typowo survivalowe, minimalistyczne piły (np. SaberCut Pro Chainsaw), większe, składane egzemplarze (Field Saw), saperki, maczety czy kompasy i busole. Wciąż dużą część asortymentu marki stanowią produkty zaprojektowane z myślą o survivalu. Wśród nich znajdziemy takie wyroby jak gwizdki, awaryjne latarki, folie NRC i poncha ratunkowe. Ultimate survival proponuje także klientom gotowe zestawy przetrwania (np. popularny i ceniony Ultimate Survivale B.A.S.E. Kit).

Sama lokalizacja firmy pozwala na bieżąco projektować, testować i ulepszać kolejne produkty w jej ofercie. Marka zatrudnia osoby które najlepiej rozumieją potrzeby wszelkiego rodzaju outdoorowców – samych pasjonatów podobnych aktywności. Od czasów powstania filozofia Ultimate Survival nie uległa zmianie. Podstawowym celem amerykańskiego producenta jest inspirowanie i umożliwianie ludziom odnajdywania radości we wszelkiego rodzaju outdoorowej aktywności. Sprzęt produkcji UST to gwarantuje.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór produktów Ultimate Survival. Jeśli szukasz sprawdzonych narzędzi, które uzupełnią twoje outdoorowe wyposażenie, niewątpliwie znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Wyroby UST są także doskonałym wyborem dla osób myślących o bezpieczeństwie swoich wypraw. Awaryjny sprzęt, czy gotowy zestaw przetrwania produkcji amerykańskiej marki, mogą wybawić Cię od nie jednych trudności.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się