Filtruj według
Kategorie
Cena
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

MSA Sordin

Ochronniki Aktywne

Ochronniki Słuchu Sordin Supreme Pro - Oliwkowe

979,00 zł
Sordin Supreme Pro to profesjonalne rozwiązanie ochrony słuchu zaprojektowane z myślą o strzelcach i myśliwych.

MSA Sordin – to szwedzka firma zajmująca się produkcją sprzętu ochronnego ze szczególnym uwzględnieniem ochronników słuchu. Marka może pochwalić się już ponad trzema dekadami obecności na rynku, rozwijania i udoskonalania swojej oferty. Celem Sordin od zawsze pozostaje innowacyjność i zapewnianie najwyższej możliwej jakości.

Podstawę asortymentu szwedzkiego producenta są aktywne ochronniku słuchu. Wśród produktów MSA Sordin znajdziemy zarówno typowe, zewnętrzne modele, jak i specjalistyczny sprzęt przeznaczony do montażu na hełmie. Firma oferuje również tańsze, pasywne słuchawki. Ponadto w asortymencie marki znajdziemy także inne elementy, takie jak ochrona oczu, systemy push-to-talk czy wymienne części eksploatacyjne ochronników słuchu etc.

Szwedzki producent zapewniając najwyższą jakość dba również o maksymalne bezpieczeństwo swoich klientów. Wszystkie wyroby firmy posiadają certyfikat ISO 9001:2015. MSA Sordin w swoich laboratoriach poddaje wyroby rygorystycznym testom sprawdzając ich wytrzymałość, jakość dźwięki etc. Nic więc dziwnego, że produktom szwedzkiej marki ufa wielu profesjonalistów na całym świecie. Firma adresuje swoją ofertę przede wszystkim do wojska i służb mundurowych (linia Military), myśliwych i strzelców (Hunting), ale także przemysłu (Industry) czy branży leśnej (Forest&Garden). W każdej z linii producent proponuje wyspecjalizowane wyroby przeznaczone do specyficznych zastosowań, projektowane z uwzględnieniem potrzeb samych klientów. To wszystko sprawia, że od lat produkty MSA Sordin cieszą się dużą popularnością i stale zdobywają nowych zwolenników.

W ofercie naszego sklepu proponujemy państwu szeroką gamę ochronników słuchu szwedzkiej firmy. Jeśli zależy Ci na sprzęcie najwyższej jakości do profesjonalnych lub hobbystycznych zastosowań, na pewno warto rozważyć ofertę marki MSA Sordin.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się