Filtruj produkty przez:

Kategorie
więcej ... mniej
Cena
2 2249
Producenci
Rozmiar
więcej ... mniej
Wersja
więcej ... mniej
Kolor
więcej ... mniej
Przeznaczenie
więcej ... mniej

Plecaki i Torby

Wygodne i odpowiednio zorganizowane przenoszenie różnego rodzaju ekwipunku to podstawa każdej małej czy dużej wyprawy. Umożliwią to wszelkiego rodzaju plecaki, torby czy futerały. Nie ważne czy chcesz spakować i przenosić bezpiecznie laptop, sprzęt EDC, broń i akcesoria strzeleckie czy też cały sprzęt biwakowy. Dzięki szerokiej ofecie toreb oraz plecaków taktycznych i wyprawowych takich firm jak Helikon, Condor Outdoor, Wisport, Janysport, Direct Action czy 5.11 w różnych pojemnościach, kolorach i z różnymi rozwiązaniami, każdy znajdzie coś dla siebie.

 • Akcesoria

  Akcesoria

  Wszystko czego potrzebujesz do poprawy funkcjonalności czy zwiększenia pakowności plecaka czy torby. Wszelkiego rodzaju troki, zawieszki, karabińczyki oraz elementy naprawcze i zapasowe takie jak klamry czy sprzączki.

 • Kieszenie I Zasobniki Plecakowe

  Kieszenie I Zasobniki...

  Gdy w plecaku brakuje miejsca lub porządku, z pomocą przychodzą różnego rodzaju kieszenie i zasobniki, które pozwalają na rozbudowanie pojemności plecaka lub lepsze zarządzanie dostępną pojemnością. Większość kieszeni wyposażona jest w wygodne troki montażowe, zgodne z najpopularniejszym systemem MOLLE. Zasobniki i kieszenie MOLLE można w łatwy sposób dopiąć na zewnątrz, natomiast coraz częściej plecaki i torby posiadają wnętrza obszyte miękkim materiałem co pozwala na mocowanie na rzep wewnętrznych kieszeni czy organizerów. Verstile Insert System taki stosuje w swoich najnowszych plecakach i torbach firma Helikon. Verstile Insert System to seria różnych organizerów umożliwiających personalizację oraz wygodne zarządzanie wnętrzem plecaka.

 • Paszportówki i Portfele

  Paszportówki i Portfele

  Portfele i paszportówki to dla wielu nieodzowny element podstawowego ekwipunku EDC. Portfele pozwalają na wygodne przenoszenie kart, gotówki czy też innych niewielkich przedmiotów ułatwiających życie. Obecnie niemal każdy element ubioru lub wyposażenia może być taktyczny, więc czemu portfel miałby być inny. Wykonane z nylonu lub skóry konstrukcje oprócz ogromniej funkcjonalności, dodatkowo są spójne z pozostałymi elementami wyposażenia.

 • Plecaki

  Plecaki

  Plecak to niewątpliwie jeden z najważniejszych wynalazków umożliwiających wygodne przenoszenie wszelkiego ekwipunku. Każdy z własnego doświadczenia wie jak bardzo plecak może ułatwić życie. Wystarczy spakować to co potrzebujemy i w drogę. Ofertę specializujemy w kierunku plecaków taktycznych oraz turystycznych przy czym niemal wszystkie można zaadoptować do codziennego użytkowania. W tej kategorii znajdziecie plecaki takich marek jak Helikon, Janysport, Direct Action, Wisport, 5.11, Condor Outdoor czy Mil-Tec. Różnorodność form, kolorów, pojemności oraz rozwiązań jest ogromna i z pewnością każdy znajdzie swój wymarzony plecak.

 • Saszetki i nerki

  Saszetki i nerki

  Często zdarzają się sytuacje gdy chcemy zabrać ze sobą tyle drobiazgów i gadżetów, że w kieszeniach spodni brakuje miejsca. Własnie dlatego zaprojektowano niewielkie torby typu nerka. Taka saszetka mocowana paskiem z klamrą wokój pasa, pozwoli nam wygodnie przenosić cały ekwipunek EDC. Niektóre nerki przystosowane są do dyskretnego przenoszenia broni krótkiej co przydatne jest funkcjonariuszom służb mundurowych. Oprócz nerek znajdziecie tu również paszportówki na dokumenty oraz identyfikatory.

 • Systemy hydracyjne

  Systemy hydracyjne

  Człowiek składa się w dużej mierze z wody i nikomu nie trzeba przypominać jak ważne dla zdrowia jest  utrzymywanie odpowiedniego poziom płynów w organizmie, zwłaszcza podczas wędrówek czy ćwiczeń w terenie. Obecnie producenci sprzętu taktycznego i outdoorowego zapewniają ogrom rozwiązań umożliwiających transport wody i zabranie odpowiedniego zapasu wody nie stanowi większego problemu. W zależności od potrzeb i rodzaju aktywności możemy wybierać między prostymi pojemnikami i butelkami na wodę a przemyślanymi systemami hydracyjnymi pozwalającymi korzystać z nich bez użycia rąk. W ofercie znajdziecie takie marki jak Source, Camelbak, Hydrapak, Esbit czy Snugpak.

 • Torby

  Torby

  Torby oprócz plecaków to kolejny praktyczny sposób na przenoszenie różnego rodzaju rzeczy. Podobnie jak przy plecakach tutaj mamy również szeroki wybór w zależności od przeznaczenia. I tak znajdziecie u nas kompaktowe torby taktyczne, które idealnie będą się nadawać do codziennego użytku, specjalistyczne torby przeznaczone na akcesoria strzeleckie czy amunicję i w końcu pojemne torby transportowe ,w które spakujemy wszystko na dłuższy wyjazd. Wszystko w klasycznych lub bardziej nowoczesnych krojach i wielu koloracz czy kamuflażach. Oferta toreb obejmuje produkty takich znanych marek jak Direct Action, 5.11, Helikon czy też Condor Outdoor.

 • Organizery

  Organizery

Brak produktów

Do określenia Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie