Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Sabatti

Sabatti to słynny włoski producent broni palnej, kojarzony przede wszystkim ze strzelectwem precyzyjnym i long range. Marka założona została we włoskim rejonie Val Trompia w okolicy Brescii, który przez stulecia był miejscem pracy wybitnych producentów broni palnej. Rodzina Sabatti początkowo znana była z tworzenia damastowych luf do broni palnej, jednak szybko zyskała sławę również dzięki doskonale działającym mechanizmom zamków skałkowych. W 1848 roku podczas Wiosny Ludów we Włoszech, w regionie Val Trompia aż cztery na dziesięć zamków skałkowych było produkowanych właśnie przez rodzinę Sabatti. W kolejnych latach, aż do dnia dzisiejszego wielu członków słynnej włoskiej rodziny w różny sposób angażowało się właśnie w branżę broni palnej.

Po drugiej wojnie światowej, w 1946 roku Antonio Sabatti połączył siły z posiadaczem innego słynnego włoskiego nazwiska branży broni palnej – Giuseppe Tangfolio. Początkowo obszarem działalności spółki były zamki broni palnej, jednak już w dziesięć lat później do oferty trafiły pierwsze pistolety przeznaczone do samoobrony. Firma została rozwiązana w cztery lata później, w 1960 roku, a jej właściciele zdecydowali się pozostać każdy przy swoim polu działalności. Dziś pistolety marki Tangfolio to prawdziwy top pistoletów do strzelectwa sportowego, natomiast broń Sabatti kojarzy się z wysokiej klasy karabinami i strzelbami. W 1960 roku Antonio Sabatti założył nową firmę, która od tego czasu przeżywa nieustanny rozwój i jest obecnie jednym z czołowych graczy na europejskim rynku broni palnej. Emanuele, Antonio i Marco – siostrzeńcy Antonio Sabattiego do dziś zarządzają założoną przed ponad sześćdziesięciu laty firmą, kontynuując produkcję sprzętu myśliwskiego i sportowego. Wciąż również marka Sabatti kojarzy się z najwyższą jakością produkowanych luf i zamków.

Dziś oferta Sabatti koncentruje się na trzech zasadniczych polach – 1. Klasyczny, piękne drewniane kolby, nawiązują do wielowiekowej tradycji marki. Wśród broni sportowej Sabatti podstawą są nowoczesne repetiery przeznaczone do strzelań precyzyjnych. Modele takie jak STR Sport, TLD czy EVO cieszą się popularnością w różnych rodzajów zawodach, np. Precision Rifle Shooting, czy wymagających strzelaniach long range. Marka Sabatti oferuje także swoją wersję broni na platformie AR-15. Model S.A.R. cieszy się świetnymi opiniami, ze względu na świetną celność i wydajność strzelania, a także zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań i materiałów.

Broń Sabatti to klasa sama w sobie. Od stuleci to włoskie nazwisko kojarzy się z najwyższa precyzją i świetną jakością wykonania. Rodzina Sabatti do dziś stara się podtrzymywać tę opinię. Broń włoskiego producenta cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, a do oferty są włączane kolejne nowoczesne konstrukcje. Jeśli więc szukasz broni najlepszej klasy dla siebie, koniecznie zapoznaj się z asortymentem produktów Sabatti, który znajdziesz w e-militaria.pl

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się