Filtruj produkty przez:

Cena
199 529
Producenci
Kolor
więcej ... mniej

Plecaki Sparrow

Linia plecaków Sparrow to absolutne bestsellery firmy Wisport. Plecaki z serii Sparrow dostępne są w trzech różnych wielkościach 16l, 20l oraz 30l.
Plecaki Wisport Sparrow 16 to niewielkie plecaki o przeznaczeniu miejskim i EDC, posiadają odpinane szelki dzięki czemu może zostać dopięty to większych plecaków Wisporta.
Plecaki Wisport Sparrow 20 to doskonałe plecaki do aktywnego wypoczynku w skałkach, na nartach/rowerze, sprawdzą się świetnie jako plecaki codziennego użytku. Funkcjonalne i niezawodne, zaopatrzone w systemowy układ taśm, dużą ilość przegród i kieszeni ,co ułatwia organizację własnego ekwipunku.
Plecaki Wisport Sparrow 30 to plecaki które idealnie sprawdzą się pod się podczas całodniowych wypraw w teren. 
Wszystkie plecaki Wisport Sparrow produkowane są w Polsce. Materiał z którego zostały szyte to oryginalna Cordura. Dostępne jest kilkanaście wersji kolorystycznych, oprócz kolorów jednolitych producent oferuje szeroką gamę kamuflaży w tym najnowsze kamuflaże takie jak Pencott Greenzone, A-Tacs FG, LE i iX. 
Tylko u nas dostępne są plecaki Sparrow w specjalnej wersji Full Camo z  taśmami w kamuflażach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Brak produktów

Do określenia Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie