Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Rozmiar
więcej... mniej
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (5/5)Bazuje na 6 ocenach produktów i na 3 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Spodnie Direct Action

Spodnie Direct Action to wysokiej klasy umundurowanie, które doskonale sprawdzi się we wszelkiego rodzaju działaniach taktycznych. Tym co wyróżnia produkty DA są przede wszystkim przemyślane projekty, a także najwyższa jakość wykonania z użyciem innowacyjnych i trwałych materiałów. Projektanci Direct Action bardzo chętnie korzystają z doświadczeń specjalistów, takich jak żołnierze, operatorzy jednostek specjalnych. Dzięki temu wyroby marki charakteryzują się nie tylko świetnym designem, ale też doskonale spełniają swoją rolę podczas nawet najbardziej wymagających działań.

Czytaj więcejPokaż mniej

Spodnie Direct Action to wysokiej klasy umundurowanie, które doskonale sprawdzi się we wszelkiego rodzaju działaniach taktycznych. Marka będąca siostrzaną firmą polskiego giganta – Helikon-Tex od lat zyskuje rzesze zwolenników na całym świecie. Tym co wyróżnia produkty DA są przede wszystkim przemyślane projekty, a także najwyższa jakość wykonania z użyciem innowacyjnych i trwałych materiałów. Projektanci Direct Action bardzo chętnie korzystają z doświadczeń specjalistów, takich jak żołnierze, operatorzy jednostek specjalnych i funkcjonariusze innych służb mundurowych. Dzięki temu wyroby marki charakteryzują się nie tylko świetnym designem, ale też doskonale spełniają swoją rolę podczas nawet najbardziej wymagających działań.

Podczas gdy wyroby Helikon-Tex dedykowane są rozmaitym zastosowaniom, od turystyki, przez bushcraft, aż do strzelectwa, czy działań taktycznych, oferta Direct Action skoncentrowana jest wyłącznie na tym ostatnim aspekcie. Nic więc dziwnego, że elementy umundurowania i wyposażenia produkcji polskiej firmy używane są przez profesjonalistów na całym świecie.

Oferta spodni polskiego producenta oparta jest na kultowym modelu Vanguard. Spodnie te powstały jako część nowoczesnego munduru Vanguard, projektowanego przez lata w oparciu o doświadczenia i opinie licznych operatorów jednostek specjalnych oraz doświadczonych projektantów. Spodnie świetnie realizują podstawowe zadania do którego zostały zaprojektowane, a więc doskonale spełniają zapotrzebowanie współczesnego pola walki. Już na pierwszy rzut oka model przykuwa uwagę złożonym, rozbudowanym krojem. Tak skomplikowana konstrukcja ma gwarantować możliwie dużą swobodę ruchów przy jednoczesnym zapewnieniu praktyczności oraz wysokiej trwałości. Z tego powodu kluczowe, podatne na zniszczenia miejsca, takie jak kolana zostały wzmocnione słynną Cordurą® 500D. Z kolei miejsca, które powinny zapewniać mobilność wykonano z wykorzystaniem klinów ze specjalnego, elastycznego nylonu. Wszystko to oraz szereg innych, innowacyjnych rozwiązań czyni ze spodni Direct Action jedne z najnowocześniejszych spodni mundurowych na rynku. Podobnie jak inne produkty DA, również spodnie dostępne są w licznych kolorach i kamuflażach, w tym słynnym PenCott®, czy Multicam®.

Spodnie Direct Action to klasa sama w sobie w kategorii odzieży i umundurowania taktycznego. Polska marka od lat dokłada wszelkich starań by oferować klientom produkty przemyślane i wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jeśli więc potrzebujesz odzieży tego rodzaju, niezależnie od ich przeznaczenia jakość Direct Action z pewnością Cię nie zawiedzie.

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się