Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (5/5)Bazuje na 11 ocenach produktów i na 4 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

NFM

NFM – to skandynawski producent militarnej odzieży oraz sprzętu ochronnego. Firma powstała w 1996 roku opiera swoją działalność na rzemieślniczej tradycji regionu, stawiając w centrum zainteresowania potrzeby klienta. Celem marki jest zapewnienie najwyższej jakości innowacyjnych produktów dla rosnących potrzeb wymagającego rynku. NFM mocno promuje technologiczną i projektową kooperację przedsiębiorstw. Skandynawowie podkreślają pozytywny efekt podobnej współpracy dla rozwoju całej branży. Zdaniem producenta innowacje powinny służyć rozwojowi, przyczyniając się do tworzenia lepszych produktów na całym rynku.

Kolejnymi filarami działalności NFM są kompetencje oraz uczciwość. Przed ponad dwie dekady obecności na rynku firma zdobyła konieczne doświadczenie, stale dostosowując swój asortyment pod ewoluujące potrzeby klientów. Projektanci są świadomi, że tylko ciągłe udoskonalanie siebie i swoich produktów daje możliwość pozostawania jednym z liderów branży. Uczciwość w podejściu do klienta oraz biznesu stanowi z kolei o wiarygodności firmy. NFM stawia sobie realistyczne cele, które konsekwentnie realizuje. Ponadto stała współpraca z klientami, zbieranie opinii oraz recenzji faktycznie użytkowanych wyrobów, daje dalsze możliwości w drodze do poprawienia ich funkcjonalności etc. Ostatnią wartością-filarem jest dla skandynawskiej firmy zaufanie. Zarówno mowa tu o zaufaniu klientów wobec marki, jak i jej produktów. NFM stale stara się tworzyć wyroby najwyższej możliwej jakości, które nie zawiodą nawet w najcięższych warunkach.

Obecnie działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na sprzęcie ochronnym dla branży militarnej i taktycznej. NFM produkuje wysokiej jakości hełmy kevlarowe HJELM, wraz wysokiej jakości, innowacyjnymi systemami montażu etc. Oferta marki to także systemy kamizelek taktycznych THOR, oraz kamizelek balistycznych SKJOLD. Dużą część asortymentu NFM stanowi również linia odzieży i wyposażenia taktycznego (ładownice etc.) nazwana GARM. Jak widać, nawet nazwy linii produktowych mocno nawiązują do skandynawskiej tradycji pokazując przywiązanie marki do regionu. Wyrobom marki zaufały już tysiące specjalistów na całym świecie, do tej pory firma posiada kontrakty z ponad pięćdziesięcioma agencjami i służbami mundurowymi wielu państw.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz duży wybór produktów z linii GARM. Jeśli szukasz wysokiej jakości odzieży taktycznej, na pewno znajdziesz dla siebie coś w asortymencie NFM.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się