Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Eze-Lap

Eze-lap – to amerykański producent w którego ofercie znajdziemy przede wszystkim wysokiej klasy ostrzałki. Początki firmy sięgają wczesnych lat 70’ ubiegłego stulecia. Eze-lap był pionierem jeśli chodzi o wprowadzanie na rynek ostrzałek diamentowych. Unikalny proces technologiczny opracowany przez amerykańską markę pozwolił na produkowanie wysokiej klasy wyrobów w stosunkowo niskiej cenie. Specjalnie dobrane i udoskonalone metody obróbki cieplnej wiążą cząstki diamentu w nierdzewnym stopie metali. Warto podkreślić, że Eze-lap używa do produkcji swoich ostrzałek najwyższej jakości przemysłowego diamentu. Proces produkcyjny amerykańskiej marki nigdy nie został odtworzony przez inne firmy.

Eze-lap wciąż stawia sobie za cel wykonywanie ostrzałek najwyższej możliwej jakości. Firma podkreśla, że ich produkty są najcieńszymi oraz najtrwalszymi wyrobami dostępnymi obecnie na rynku. Po niemal pół wieku istnienia marki, wciąż pozostaje ona liderem rynku. Twardość ostrzałek Eze-lap wynosi 72 w skali Rockwella dzięki czemu nadają się one do przywracania ostrości nożom wykonanym z najnowocześniejszych stali węglowych i nierdzewnych, ale także wykorzystującym ceramikę, węgliki etc. W praktyce produkty amerykańskiej firmy nadają się w zasadzie do ostrzenia wszystkich najpopularniejszych ostrzy dostępnych na rynku. Co więcej wyroby marki, mimo zastosowania najwyższej jakości produktów oraz najnowszych technologii, wciąż zachowują bardzo niską cenę, co czyni je wyjątkowo przystępnymi.

Oferta produktów Eze-lap ciągle się powiększa, dzięki czemu wprowadzane są kolejne modele lepiej dostosowane do potrzeb konsumenta. W asortymencie sklepu posiadamy szeroki wybór ostrzałek amerykańskiej marki. Od małych, kieszonkowych formatów, aż do pełnowymiarowych kamieni różnych gradacji. Słowem, wszystko czego potrzebujesz, by przywrócić ostrość swoim narzędziom. Jeśli więc poszukujesz sprawdzonego produktu, Eze-lap z całą pewnością będzie strzałem w dziesiątkę.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się