Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Kolor
więcej... mniej
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,8/5)Bazuje na 89 ocenach produktów i na 61 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Torby Helikon

Torby Helikon

Obecnie oferta Helikon-Tex podzielona jest na osiem rozbudowanych linii produktowych. Wśród nich znajdziemy różnego rodzaju torby zaprojektowane z myślą o działaniach na strzelnicy, bushcrafcie, czy przeznaczone do wykorzystania jako typowo miejskie EDC. Polska firma korzysta z doświadczeń licznych pasjonatów, a nowe produkt powstają we współpracy z wybitnymi specjalistami w danych dziedzinach. Niemal w każdej linii produktowej, Helikon proponuje rozmaite wzory toreb, służących zróżnicowanym aktywnościom.

Torba strzelecka Helikon-Tex

Bardzo duża część modeli producenta, przeznaczona jest uprawianiu strzelectwa. Firma od lat aktywnie włącza się w promocję i sponsoring tego rodzaju sportu, ze szczególnym nastawieniem na jego „taktyczne” warianty, takie jak strzelania dynamiczne, czy długodystansowe. Wśród toreb Helikon przeznaczonych właśnie tego rodzaju działaniom, warto zwrócić uwagę między innymi na rozbudowany model Rangemaster. Produkt z powodzeniem pomieści dużą część wyposażenia, takiego jak magazynki, amunicja, tarcze, czy apteczka. W przypadku krótszych wizyt na strzelnicy, lub używaniu mniejszej ilości sprzętu, warto zainteresować się np. modelem Range Bag. W asortymencie znaleźć można również bardziej specjalistyczne produkty, które również ułatwią strzelanie, czy organizację sprzętu (choćby Ammo Bucket służące przenoszeniu dużych ilości amunicji, czy Pistol Wallet służące wygodnemu przenoszeniu broni krótkiej).

Producent, tworząc specjalistyczne, taktyczne produkty, nie zapomina również o osobach na co dzień wykorzystujących jego wyroby. W ofercie e-militaria.pl znajdziesz także torby Helikon, których głównym przeznaczeniem jest właśnie noszenie w charakterze EDC. Również w tej kategorii polska marka pozostawia użytkownikom dużo możliwości wyboru. Wśród licznych wyrobów firmy znajdziesz m.in. modele dedykowane typowo miejskiemu użytkowi (Laptop Briefcase, większe modele Urban Courier i Wombat, czy Urban Training, będący wygodną torbą treningową). Osoby ceniące sobie wygodę noszenia i łatwy dostęp do najpotrzebniejszego wyposażenia z pewnością docenią torby EDC Side Bag, z wygodnym systemem montażu, lub Essential Kitbag, które poza przenoszeniem na ramieniu można np. przyczepić do pasa lub oporządzenia. W szerokim asortymencie toreb Helikon posiadamy także modele projektowane z myślą o leśnych aktywnościach, np. bushcraftowi (Bushcraft Satchel), lub wygodne w użytku jako „torby awaryjne” Carryall Backup Bag.

W e-militaria.pl znajdziesz również torby Helikon projektowane konkretnym, specyficznym zadaniom. Jednym z nich jest wygodny model Foxtrot Mk.2, niezastąpiony przy długich trasach pieszych, trekkingu, czy nordic walkingu. Ciekawy pouch przeznaczony do noszenia na piersi – Numbat Chest Pack, nie będzie z kolei przeszkadzał przy pracach obozowych, sprawdzi się też w bushcrafcie i survivalu, do przenoszenia najpotrzebniejszego ekwipunku.

Podobnie jak w przypadku innych kategorii produktów Helikon, również torby dostępne są w wielu, zróżnicowanych wariantach kolorystycznych i kamuflażach. Poza klasycznymi militarnymi takimi jak czerń, oliwka, czy khaki, znajdziemy również bardziej miejskie odcienie – np. shadow grey, melange black-grey, melange blue. Oprócz tradycyjnych maskowań takich jak np. woodland, Helikon proponuje z kolei m.in. Pencott i A-Tacs w różnych wariantach, lub Multicam.

Oferta produktów polskiej marki stale się powiększa. Firma wykorzystuje doświadczenia licznych specjalistów, miłośników outdooru, funkcjonariuszy jednostek mundurowych etc. Torby Helikon to przede wszystkim produkty bardzo przemyślane, dedykowane konkretnym zadaniom. Jakość użytych materiałów oraz dobre wykończenie wyrobów, zapewniają z kolei ich wysoką wytrzymałość i trwałość. To z pewnością produkty, które nie zawiodą Cię w najbardziej wymagających sytuacjach. Jeśli więc potrzebujesz tego rodzaju przedmiotów i cenisz sobie wysoką jakość wykonania, koniecznie sprawdź ofertę toreb Helikon w e-militaria.pl

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się