Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Vortex

Vortex – to amerykańska firma produkująca różnego rodzaju optykę. Historia marki rozpoczęła się w 1986 roku, gdy małżeństwo Dan i Margie Hamilton przeprowadzili się do Middleton w Wisconsin. Otworzyli tam sklep outdoorowy, skupiając się przede wszystkim na sprzedaży akcesoriów do obserwowania ptaków. Od początku firma skoncentrowana była na klientach i zapewnianiu im potrzebnych produktów w przyjaznej atmosferze. To podejście okazało się kluczem do sukcesu, dzięki czemu marka mogła dalej się rozwijać. Z czasem charakter jej działalności ewoluował ze sprzedaży do produkcji własnych wyrobów. W wyniku tego procesu, w 2002 roku, powstała marka Vortex Optics.

Choć początki były wyjątkowo skromne, założona przez Dana i Margie firma zatrudnia dziś ponad dwustu pracowników. Mimo to, nie zatraciła ona swojego rodzinnego, charakteru. W swojej działalności Vortex od samego początku swojego istnienia stawia na pierwszym miejscu klienta. Na stronie internetowej firmy możemy przeczytać m.in. że klient jest królem i w związku z tym powinien być traktowany po królewsku. Jednak nie ogranicza się to tylko do słów. Marka nie tylko myśli o swoich klientach projektując kolejne produkty, tak by najlepiej spełniały zapotrzebowanie rynku, ale także przenosi to podejście na bezpośrednią ich obsługę. Vortex na wszystkie swoje wyroby oferuje „gwarancję VIP”. Zasada jest prosta – gwarancja dawana przez firmę jest bezwarunkowa i nielimitowana. Jak mówią sami twórcy „Jeśli masz jakikolwiek problem z naszymi produktami, sprawiamy, że staje się to naszym problemem – bez zadawania pytań”.

W swoich produktach amerykański producent stawia przede wszystkim na wysoką jakość wykonania. Vortex nie pozostaje jednak obojętny na potrzeby rynku, zdając sobie doskonale sprawę, że nie każdy jest w stanie pozwolić sobie na np. lunetę za dwa tysiące dolarów. W związku z tym firma z Wisconsin jest także jednym z tańszych producentów wysokiej klasy optyki. W ofercie marki znajdują się dziesiątki produktów. Trzy główne ich linie to lornetki, kolimatory, oraz lunety do broni. Ponadto Vortex produkuje także takie wyroby jak monokulary, trójnogi, lunety obserwacyjne oraz innego typu akcesoria. Główną grupą docelową amerykańskiego producenta są oczywiście strzelcy. W szerokim asortymencie produktów Vortex coś dla siebie znajdą zarówno myśliwi, funkcjonariusze służb mundurowych, jak i strzelcy sportowi czy rekreacyjni. Pozostała część oferty kierowana jest głównie do miłośników przyrody. Lornetki czy monokulary amerykańskiej firmy doskonale sprawdzą się do potrzeb turystów, obserwatorów dzikiej przyrody, leśniczych etc.

W ofercie e-militaria.pl znajdziesz szeroką gamę produktów firmy Vortex. W naszym asortymencie posiadamy zarówno różnorodne modele monokularów i lornetek, jak i specjalistyczne narzędzia takie jak dalmierze. Ponadto proponujemy także akcesoria produkcji amerykańskiej marki (zestawy do czyszczenia optyki lub preparaty Fog Free). Niezależnie więc czego dokładnie potrzebujesz, jeśli szukasz wysokiej klasy optyki koniecznie zapoznaj się z ofertą Vortex!

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się