Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Ghost

Strzelectwo

Pas Strzelecki Ghost IPSC Carbon Belt (SG-BLT)

199,00 zł
Pas włoskiej firmy Ghost przeznaczony do IPSC jak również do innych dyscyplin strzelectwa dynamicznego. Pas posiada usztywnianą konstrukcję pozwalającą na wygodne i stabilne przenoszenie wyposażenia.
Ładownice Pistoletowe

Ładownica GHOST Hybrid Pistol Mag Pouch - Czarna (SG-MAGHDB)

89,00 zł
Pojedyncza ładownica IPSC włoskiej firmy GHOST, przeznaczona do przenoszenia niemalże wszystkich dwurzędowych magazynków pistoletowych na amunicję kal. 9mm/.40/.45.
Kabury Concealed Carry / EDC

Kabura GHOST Civilian Holster CZ Shadow 2 (GI03CN-28-29/2)

209,00 zł
Kabura GHOST Civilian przeznaczona do pistoletów CZ Shadow 2. Z powodzeniem sprawdzi się przy codziennym przenoszeniu broni jak i dynamicznych konkurencjach strzeleckich.
Kabury

Kabura GHOST Civilian 3G Elite Holster - CZ Shadow 2

229,00 zł
GHOST Civilian 3G to nowa wersja popularnego modelu kabury do pistoletów, wyposażona w montaż z klipsem, który pozwala na szybkie zamocowanie i zdejmowanie z pasa, bez potrzeby jego przewlekania. Wewnętrzna część...
Kabury

Kabura GHOST Civilian Elite Holster - CZ Shadow 2

249,00 zł
Kabura GHOST Civilian przeznaczona do pistoletów HK SFP. Z powodzeniem sprawdzi się przy codziennym przenoszeniu broni jak i dynamicznych konkurencjach strzeleckich. Wewnętrzna część kabur Elite oklejona jest miękkim...
Kabury sportowe

Kabura GHOST Hybrid IPSC Holster CZ SP-01 (SG-HD-28)

219,99 zł
GHOST Hybrid to uniwersalna kabura zaprojektowana do dynamicznych konkurencjach strzeleckich Single Stack, Production and Standard.
Kabury sportowe

Kabura GHOST Thunder 3G Elite IPSC Holster - CZ Shadow 2

389,00 zł
GHOST Thunder (Stinger) 3G to nowa wersja popularnego modelu kabury stworzonej dla strzelców konkurencji dynamicznych IPSC, wyposażona w montaż z klipsem, który pozwala na szybkie zamocowanie i zdejmowanie z pasa, bez...
Ładownice Pistoletowe

Ładownica GHOST Clip D 360 Pistol Mag Holder - Czarna (SGDMAGB)

159,00 zł
Pojedyncza ładownica pistoletowa IPSC włoskiej firmy GHOST, wyposażona w montaż z klipsem, który pozwala na szybkie zamocowanie i zdejmowanie z pasa, bez potrzeby jego przewlekania.
Kabury Concealed Carry / EDC

Kabura GHOST Civilian Elite Holster - Glock

249,00 zł
Kabura GHOST Civilian przeznaczona do pistoletów Glock. Z powodzeniem sprawdzi się przy codziennym przenoszeniu broni jak i dynamicznych konkurencjach strzeleckich. Wewnętrzna część kabur Elite oklejona jest miękkim...
Kabury sportowe

Kabura GHOST Hybrid IPSC Holster HK SFP9 (SG-HD-76/77)

219,99 zł
GHOST Hybrid to uniwersalna kabura zaprojektowana do dynamicznych konkurencjach strzeleckich Single Stack, Production and Standard.
Kabury Concealed Carry / EDC

Kabura GHOST Civilian HK SFP9 (GI03CN-76/77)

209,00 zł
Kabura GHOST Civilian przeznaczona do pistoletów HK SFP9. Z powodzeniem sprawdzi się przy codziennym przenoszeniu broni jak i dynamicznych konkurencjach strzeleckich.
Akcesoria do kabur

Montaż Kabury GHOST Clip D Belt Module - Civilian / Sport Line (GI03KBAC3G)

115,00 zł
GHOST Elite High Ride Belt Module - Civilian / Sport Line to wygodny montaż na pas do kabur z Civilian oraz Hybrid 
Kabury Concealed Carry / EDC

Kabura GHOST Civilian Holster Arsenal Strike One (GI03CN-66)

209,00 zł
Kabura GHOST Civilian przeznaczona do pistoletu Arsenal Strike One. Z powodzeniem sprawdzi się przy codziennym przenoszeniu broni jak i dynamicznych konkurencjach strzeleckich.
Pas Strzelecki Ghost IPSC Ultra Rigid Belt (SG-BLT1) Pas Strzelecki Ghost IPSC Ultra Rigid Belt (SG-BLT1)
-20%
Limitowana oferta specjalna
Strzelectwo

Pas Strzelecki Ghost IPSC Ultra Rigid Belt (SG-BLT1)

180,00 zł 225,00 zł
Pas włoskiej firmy Ghost przeznaczony do IPSC jak również do innych dyscyplin strzelectwa dynamicznego. Pas charakteryzuje się dużą sztywnością, pozwala na wygodne i stabilne przenoszenie wyposażenia.
Ładownice Pistoletowe

Ładownica GHOST Hybrid Pistol Mag Pouch - Żółta (SG-MAGHDY)

89,00 zł
Pojedyncza ładownica IPSC włoskiej firmy GHOST, przeznaczona do przenoszenia niemalże wszystkich dwurzędowych magazynków pistoletowych na amunicję kal. 9mm/.40/.45.
Kabury sportowe

Kabura GHOST Thunder IPSC Holster - CZ Shadow 1

339,00 zł
GHOST Thunder do pistoletów CZ Shadow 1 i 2 / Tanfoglio Stock III to nowa kabura zaprojektowana i stworzona dla strzelców konkurencji dynamicznych IPSC ,zwłaszcza w klasach Production czy Standard.
Kabury

Kabura GHOST Civilian Sig Sauer P320 (GI03CN-23)

209,00 zł
Kabura GHOST Civilian przeznaczona do pistoletów SIG P320. Z powodzeniem sprawdzi się przy codziennym przenoszeniu broni jak i dynamicznych konkurencjach strzeleckich.
Ładownice Pistoletowe

Ładownica GHOST 360 Magnet Pistol Mag Holder 3G - Czarna (SG-DMAG3B)

199,00 zł
Magnetyczna ładownica IPSC włoskiej firmy GHOST ,wyposażona w montaż z klipsem 3G, który pozwala na szybkie zamocowanie i zdejmowanie z pasa, bez potrzeby jego przewlekania.

Ghost International – to włoska firma zajmująca się produkcją wyposażenia strzeleckiego. Marka specjalizuje się przede wszystkim w asortymencie przystosowanym do sportowego strzelectwa dynamicznego. Produkty Ghost International cieszą się coraz większą popularnością wśród strzelców na całym świecie. Kabury i ładownice firmy można zobaczyć na licznych zawodach m.in. najpopularniejszej federacji IPSC. O jakości produktów marki świadczy choćby fakt o wybieraniu ich przez najwybitniejszych zawodników tego sportu, jakich jak Tori Nonaka (Team Glock).

Ofertę Ghost International stanowi kilka linii produktów. Najpopularniejsza zawiera kabury, wieszaki na broń i ładownice przystosowane typowo do sportowego strzelectwa dynamicznego. Modele te gwarantują możliwość najszybszego dobywania broni, wymiany magazynków etc. Dostępne są one w wielu wariantach kolorostycznych. Linia sport oferuje także akcesoria takie jak pasy zawodnicze czy systemu montażu. Ghost International proponuje również linię Tactical przeznaczoną dla pracowników służb mundurowych i pracowników ochrony. Linia Concealment to z kolei produkty dedykowane cywilnym posiadaczom broni, umożliwiające jej wygodne i skryte noszenie. Firma oferuje także inne akcesoria przydatne w strzelectwie, m.in. sprzęt treningowy, okulary czy ochronniki słuchu.

Nasz asortyment produktów Ghost International to szeroka gama kabur, wieszaków i ładownic przeznaczonych do sportowego strzelectwa dynamicznego (np. IPSC). Ponadto proponujemy państwu inne produkty włoskiej firmy takie jak kabury pozostałych zastosowań (np. hybrydowe kabury IWB, czy zewnętrzne przeznaczone do codziennego noszenia broni), ładownice na magazynki do broni krótkiej i długiej (m.in. AR15) czy wszelkiego rodzaju akcesoria strzeleckie (okulary, ochronniki słuchu, czapki etc.). Słowem, jeśli potrzebujesz czegokolwiek do strzelectwa dynamicznego (i nie tylko), oferta Ghost International na pewno Cię zainteresuje.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się