Filtruj według
Cena
Producenci
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (5/5)Bazuje na 2 ocenach produktów i na 1 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Multitoole Gerber

Multitoole Gerber od lat cieszą się ogromną popularnością wśród miłośników taktycznych gadżetów i praktycznych narzędzi. Wyroby amerykańskiej marki to prawdziwy sprzęt „heavy-duty”, przeznaczony do najcięższych zadań i warunków pracy. Nie bez przyczyny to właśnie multinarzędzia Gerber były najchętniej wykorzystywanym toolami przez żołnierzy US Army. Część modeli została zresztą zmodyfikowana specjalnie pod ich specyficzne potrzeby.

Podstawowa oferta multitooli Gerber to duże, pełnoprawne narzędzia, które z łatwością poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Wśród nich największym klasykiem pozostaje bez wątpienia model Multi-Plier 600 zaprojektowany i udoskonalony specjalnie dla żołnierzy amerykańskiej armii. To właśnie w dużej mierze temu produktowi firma zawdzięcza swój ogromny rynkowy sukces i popularność. Multitool amerykańskiej marki był i jest chętnie używany m.in. podczas misji zagranicznych, np. w Iraku, czy Afganistanie. Żołnierze chętnie sięgają po Multi-Plier 600, który swoją wszechstronnością znacznie ułatwia wykonywanie codziennych czynności. Wygodne kombinerki przydatne są również przy pracy z bronią oraz wszelkich prowizorycznych naprawach sprzętu, czy innych narzędzi. Obecnie Gerber proponuje również udoskonaloną wersję kultowego modelu - Multi-Plier Freehand. Wersja ta wyposażona została w ciekawe rozwiązanie, pozwalające na wygodne używanie kombinerek za pomocą jednej ręki. To drobne udogodnienie znacznie zwiększa funkcjonalność multinarzędzia, zwłaszcza podczas działań taktycznych. Rozwiązanie to sprawia także, że tool jest zdecydowanie wygodniejszy w codziennych pracach, gdy drugą ręką musimy np. przytrzymać montowane elementy, przykręcaną śrubę etc.

Choć historia multitooli Gerber zaczęła się od tego rodzaju, dużych „pełnoprawnych” narzędzi, amerykańska marka coraz częściej proponuje lżejsze, mniej rozbudowane modele, których głównym przeznaczeniem jest użycie jako EDC. Poza zaskakująco wysoką funkcjonalnością, cechuje je także typowa dla producenta ciekawa, współczesna estetyka. Projektanci firmy Gerber dbają o to, by modele przeznaczone typowo na rynek cywilny, charakteryzowały się płynnymi, czasami wręcz futurystycznymi liniami oraz żywą, jaskrawą kolorystyką. Oczywiście w ofercie marki znajdują się także wyroby przeznaczone dla miłośników taktycznej stylistyki, którzy preferują bardziej stonowaną stylistykę low-profile. Mniejsze multitoole Gerber bardzo często swoją masą oscylują w okolicach stu gramów. Dzięki temu doskonale nadają się do codziennego użytku, noszenia w kieszenie etc. Najmniejsze z nich przystosowane są także do noszenia w formie breloka, np. przypiętego do kluczy, czy smyczy.

Poza typowymi, mniejszymi i większymi multitoolami w kategorii tej znajdziesz także wszelkie przydatne gadżety produkcji amerykańskiej firmy. Gerber w swoim asortymencie proponuje między innymi multitoole w bardziej „scyzorykowej” formie, niezawierające dużych kombinerek. Ponadto w szerokiej ofercie marki znajdują się ciekawe mikronarzędzia, łączące w sobie kilka podstawowych funkcji, np. mini łom, płaskie i krzyżakowe wkrętaki, ściągacz izolacji, czy otwieracz do butelek. Tego rodzaju przydatne gadżety doskonale spiszą się przypięte do kluczy, noszone w portfelu czy wożone w samochodzie i nieraz zaskoczą nas swoją funkcjonalnością, mimo niewielkiej formy.

Oferta multitooli Gerber stale się powiększa, dzięki czemu każdy może wybrać dla siebie produkt najlepiej odpowiadający jego potrzebom. Amerykańska marka jest ceniona na całym świecie ze względu na świetną jakość wykonania. Świadczy o niej choćby dwudziestopięcioletni okres gwarancyjny, którym szczyci się firma. Multinarzędzia Gerber od lat używane są przez profesjonalistów i hobbystów. Korzystają z nich żołnierze wielu armii, operatorzy jednostek specjalnych i funkcjonariusze rozmaitych służb mundurowych. Po różnorodne modele sięgają także hobbyści, między innymi strzelcy, survivalowcy, czy po prostu osoby ceniące sobie wygodne i dobrze zaprojektowane narzędzia. Jeśli więc szukasz multitoola, który poradzi sobie w najtrudniejszych warunkach, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą marki Gerber. Z pewnością znajdziesz coś w sam raz dla siebie w asortymencie amerykańskiego producenta.

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się