Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,6/5)Bazuje na 10 ocenach produktów i na 8 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Naczynia i menażki

Naczynia i menażki – w tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju naczynia świetnie nadające się do gotowania w terenie. Poza pojedynczymi produktami, czołowi producenci sprzętu outdoorowego proponują również całe zestawy naczyń, dzięki którym zawsze będziesz przygotowany na camping, czy leśne obozowanie.

Podstawową kwestią na którą powinniśmy zwrócić uwagę wybierając nasz zestaw kuchenny jest to, czy potrzebujemy wyłącznie naczyń do jedzenia, lub przechowywania naszych potraw, czy też planujemy w nich gotować. Obecnie wielu producentów oferuje zestawy ultralight, które jednak wykonywane są z tworzywa i nadają się tylko do dań uprzednio podgrzanych, np. z wykorzystaniem podgrzewacza chemicznego. Drugą kwestią jest rozmiar i waga zestawu. Większość produktów projektowana jest w ten sposób, by kolejne elementy wchodziły w siebie, a dzięki temu zabierały znacznie mniej miejsca. Mimo to klasyczne stalowe menażki charakteryzuje stosunkowo duża waga. Wybierając taki zestaw warto więc zastanowić się nad tym, czy faktycznie będziemy wykorzystywać wszystkie jego elementy. Być może lepiej od trzech naczyń różnego rozmiaru sprawdzi się jedno, największe, które potraktujemy jako garnek uniwersalny.

W ofercie e-militaria.pl znajdziesz duży wybór menażek i rozmaitych naczyń turystycznych. W naszym sklepie proponujemy produkty takich firmy jak Helikon-Tex, Wildo, czy Esbit. Marki outdoorowe coraz częściej poszerzają asortyment swoich produktów o kolejne modele specyficznego przeznaczenia, np. czajniki obozowe lub kawiarki. Wielu producentów proponuje także gotowe zestawy kempingowe, składające się w pakowną formę. Szukając naczyń do swojego outdoorowego wyposażenia, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu!

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się