Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Leo Köhler

Leo Köhler – to niemiecki producent odzieży militarnej. Marka może poszczycić się jedną z najdłuższych tradycji z firm obecnych na rynku. Założona została w Poppenhausen w Bawarii niemal sto lat temu, w 1927 roku. Już na początku producent postanowił skoncentrować się na wykonywaniu odzieży ochronnej oraz mundurów wojskowych. Od tego czasu na rynku militarnym pojawiło się wiele innowacji i rozwiązań technologicznych autorstwa niemieckiego producenta. Bardzo wysoka jakość wyrobów, połączona z tworzeniem nowych, przemyślanych konstrukcji, doprowadziło do zdecydowanego rozwoju marki. W 1978 roku otworzona została fabryka na Malcie, a dziesięć lat później kolejna w Tunezji, do dziś będąca głównym wytwórcą firmy.

O jakości wyrobów Leo Köhler świadczy choćby ich popularność na całym świecie. Firma jest jednym z producentów odzieży dla niemieckiej armii, co samo w sobie jest doskonałą rekomendacją. Ponadto produkty marki używane są przez tysiące użytkowników (zarówno cywilnych, jak i pracowników różnorakich służb mundurowych) na całym świecie.

Ofertę Leo Köhler stanowi różnego rodzaju odzież militarna, od bluz, kurtek i koszul po spodnie. To właśnie one są flagowym produktem marki. Taktyczne spodnie Leo Köhler, dzięki zastosowanym innowacyjnym rozwiązaniom i przemyślanej konstrukcji, od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Firma szczyci się także stosowaniem nowoczesnego kamuflażu Concamo. We wszystkich swoich wyrobach niemiecki producent stawia przede wszystkim na jakość wykonania i wytrzymałość. Ubrania projektowane są tak, by nawet najmniejszy element pełnił swoją rolę w najtrudniejszych warunkach.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz szeroką gamę produktów Leo Köhler. Jeśli potrzebujesz wytrzymałej odzieży w militarnym stylu, która na pewno sprosta nie tylko codziennym, ale też specyficznym potrzebom, koniecznie sprawdź ofertę niemieckiej firmy.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się