Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Hydrapak

Kubki i pojemniki na wodę

Bukłak Hydrapak Seeker 3 L - Mammoth Grey

115,00 zł
Seeker to ultralekki ,składany bukłak firmy Hydrapak, przeznaczony do przenoszenia zapasu wody.
Kubki i pojemniki na wodę

Bukłak Hydrapak Seeker 4 L - Mammoth Grey

139,00 zł
Hydrapak Seeker 4L to ultralekki ,składany bukłak firmy Hydrapak, przeznaczony do przenoszenia zapasu wody.

HydraPak – to amerykański producent systemów nawadniających. Historia firmy rozpoczęła się ponad dwadzieścia lat temu, kiedy w 1996 roku w garażu w Kalifornii postanowiono stworzyć lepszy sposób nawadniania dla profesjonalnych kolaży, odpowiadając na potrzeby rynku. Wielokrotne udoskonalanie wyrobów, ciągłe tworzenie nowych prototypów i produkowanie systemów wciąż lepiej spełniających swoją rolę doprowadziły do powstania HydraPak. Amerykański producent na dobre na rynku zagościł w roku 2001 i niemal natychmiast został jednym z liderów rynku.

Firma rozpoczęła swoją działalność jako grupa pasjonatów i wciąż nią pozostaje. Idea która przyświeca producentom HydraPak to przede wszystkim ciągły rozwój i projektowanie najlepszych możliwych wyrobów. Grupą docelową marki są pasjonaci, tacy jak oni sami – wyczynowi biegacze, podróżnicy (piesi i rowerowi) oraz pozostali hobbyści zajmujący się szeroko pojmowanym outdoorem. Producenci wciąż wychodzą z założenia, że nikt nie zrozumie potrzeb klientów w taki sposób, jak właśnie ludzie sami zajmujący się takimi aktywnościami. Kolejny filar działalności HydraPak to ogromna dbałość o detale. Każdy najdrobniejszy element produktów firmy jest wielokrotnie udoskonalany, tak by osiągnąć możliwie najlepszy efekt.

Firma chcąc zapewniać klientom produkt najbardziej odpowiadający ich potrzebom chętnie wysłuchuje ich opinii starając się wyciągać wnioski przy projektowaniu kolejnych modeli. Bardzo istotnym aspektem działalności HydraPak jest dbałość o środowisko. Ekologia pozostaje dla amerykańskiego producenta bardzo istotną ideą i proces produkcyjny jest dostosowany tak, by powodować jak najmniej szkody. Biorąc pod uwagę wszystkie zasady, którymi kalifornijska marka kieruje się w swoich projektach, oraz lata doświadczenia na rynku, nie powinien dziwić fakt, że z rozwiązań i wiedzy HydraPak korzystały już takie marki, jak Patagonia, Evoc, Gregory, Salomon czy Ultimate Direction. Takie współprace to rekomendacja sama w sobie.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz duży asortyment produktów HydraPak. Są to wszystkie kultowe modele takie jak Stash Collapsible czy Force Reversible Reservoir. Jeśli zajmujesz się turystyką czy amatorskim lub wyczynowym sportem i potrzebujesz wysokiej klasy systemów hydracyjnych, na pewno znajdziesz coś dla siebie w ofercie amerykańskiego producenta.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się