Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Ochronniki Oczu

Okulary ochronne to bardzo ważny element wyposażenia żołnierza, policjanta jak i strzelca sportowego czy gracza ASG. Nasz sklep militarny, posiada atrakcyjną ofertę na balistyczne okulary strzeleckie oraz gogle, przeznaczone zarówno dla służb mundurowych jak i strzelców sportowych. Profesjonalne okulary strzeleckie, takie jak okulary Bolle, czy okulary ESS, wyposażone w bardzo wytrzymałe wizjery balistyczne, zapewniają ochronę oczu przed rykoszetami itp, jest to szczególnie ważne gdy na strzelnicy wykorzystujemy cele metalowe. Wymagającym użytkownikom, ceniącym komfortu widzenia, polecamy okulary ochronne z polaryzacją. Okulary polaryzacyjne sprawią że pozbędziemy się niechcianych odblasków, szczególnie dobrze sprawdzają się na śniegu i wodzie. Gdy raz skorzystasz z okularów polaryzacyjnych, nie będziesz już chciał wracać do tradycyjnych soczewek. Jeśli szukasz okularów na rower, lub do uprawiania innych sportów, rozsądnym wyborem są sportowe okulary ochronne. Charakteryzują się one wysoką wytrzymałością i dobrze zabezpieczą twoje oczy, przy czym są zdecydowanie tańsze niż okulary balistyczne. W naszej ofercie znajdują się także okulary ochronne, przystosowane do współpracy z wkładkami korekcyjnymi, montowanymi pod wizjerem ochronnym, przeznaczone dla osób z wadą wzroku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu militarnego.

Czytaj więcejPokaż mniej
Ochronniki Oczu

Okulary Ochronne Bolle Contour Metal - Smoke Lens (CONTMPSF)

99,00 zł
Bolle Contour Metal to okulary ochronne produkcji francuskiej firmy Bolle, zaprojektowane z myślą o kompleksowej ochronie użytkownika.
Okulary ESS

Okulary balistyczne ESS - ICE One Gray - Przyciemniane - 740-0440

179,00 zł
ICE™ (Interchangeable Component Eyeshield) to lekka, pozbawiona oprawek konstrukcja oferująca pełną ochronę balistyczną, nieograniczone pole widzenia, wizjer pierwszej klasy optycznej oraz regulowane zauszniki
Ochronniki Oczu

Okulary Balistyczne Bolle Combat Zestaw - Czarne (COMBKITN)

329,00 zł
Bolle Combat to najnowsza generacja okularów balistycznych produkcji francuskiej firmy Bolle zaprojektowane z myślą o maksymalnej i niezawodnej ochronie użytkownika w każdej sytuacji. 
Okulary ESS

Okulary balistyczne ESS ICE ONE - Clear Lenses - 740-0005

179,00 zł
ICE™ (Interchangeable Component Eyeshield) to lekka, pozbawiona oprawek konstrukcja oferująca pełną ochronę balistyczną, nieograniczone pole widzenia, wizjer pierwszej klasy optycznej oraz regulowane zauszniki.
Okulary ESS

Okulary balistyczne ESS Crosshair One Smoke Gray - Przyciemniane - EE9014-08

195,00 zł
Crosshair to podstawowy model okularów balistycznych z serii Cross-Series produkcji amerykańskiej firmy ESS. Wyposażone są w odporne na zarysowania, łatwe do wymiany wizjery balistyczne, które nie zniekształcają...
Okulary Wiley X

Okulary Balistyczne Wiley X Saber ADV - Tan Frame - Smoke/Clear/Rust (308T)

389,00 zł
Wiley X Saber Advanced to bestsellerowy model okularów balistycznych, zaprojektowanych z myślą o funkcjonariuszach służb mundurowych.
Ochronniki Oczu

Okulary Ochronne Bolle Tracker - Smoke (TRACPSF)

85,00 zł
Bolle Tracker to okulary ochronne produkcji francuskiej firmy Bolle, zaprojektowane z myślą o kompleksowej ochronie użytkownika. Odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne jak i chemiczne.
Okulary ESS

Okulary Balistyczne ESS - ICE 3LS - 740-0019

469,00 zł
CE™ (Interchangeable Component Eyeshield) to lekka, pozbawiona oprawek konstrukcja oferująca pełną ochronę balistyczną, nieograniczone pole widzenia, wizjer pierwszej klasy optycznej oraz regulowane zauszniki.
Okulary Wiley X

Okulary Balistyczne Wiley X Saber ADV - Black Frame - Smoke/Clear/Rust (308)

389,00 zł
Wiley X Saber Advanced to bestsellerowy model okularów balistycznych, zaprojektowanych z myślą o funkcjonariuszach służb mundurowych.
Okulary ESS

Okulary balistyczne ESS - ICE NARO 3LS - 740-0017

469,00 zł
ICE NARO™ (Interchangeable Component Eyeshield) to lekka, pozbawiona oprawek konstrukcja oferująca pełną ochronę balistyczną, nieograniczone pole widzenia, wizjer pierwszej klasy optycznej oraz regulowane zauszniki.
Okulary ESS

Okulary balistyczne ESS Crossbow One - Smoke Gray - 740-0614

295,00 zł
Crossbow to flagowy model okularów balistycznych z serii Cross-Series produkcji amerykańskiej firmy ESS. Wyposażone są w odporne na zarysowania, łatwe do wymiany wizjery balistyczne z ochroną przed zaparowaniem, które...
Okulary Wiley X

Okulary Balistyczne Wiley X Rogue COMM - Black Frame - Smoke/Clear/Light Rust (2852)

599,00 zł
Wiley X Rogue COMM to okulary balistyczne z wymiennymi wizjerami, które posiadają specjalnie cieniowaną oprawkę, aby jak najlepiej współpracować z ochronnikami słuchu oraz pozostałym osprzętem komunikacyjnym używanym...
Ochronniki Oczu

Gogle Balistyczne Bolle X810 - Czarne (X810NPSI)

329,00 zł
Bolle X810 to najnowsza generacja niskoprofilowych gogli balistycznych francuskiej firmy Bolle. Zaprojektowane przy współpracy z funkcjonariuszami jednostek specjalnych i policji z myślą o maksymalnej i niezawodnej...

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się