Filtruj produkty przez:

Kategorie
więcej ... mniej
Cena
25 1599

Lista produktów producenta: 5.11

5.11 Tactical to amerykański producent odzieży i wyposażenia taktycznego. Historia firmy sięga lat 60-tych dwudziestego wieku, kiedy to alpinista Royal Robbins zauważył że spodnie z których korzysta nie sprawdzają się przy wspinaczce i zdecydował się zaprojektować coś bardziej wytrzymałego i bardziej lepszej funkcjonalnego. Tak powstały pierwsze spodnie 5.11. Od tego czasu firma zmieniła swój profil i z producenta odzieży wspinaczkowej stała się wiodącym producentem odzieży taktycznej oraz wyposażenia dla służb mundurowych, strzelców, miłośników militariów oraz wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas. Hasłem przewodnim firmy jest Always Be Ready, czyli „zawsze bądź gotów” i zgodnie z tą ideą produkty 5.11 charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, wytrzymałością, zapewniają swobodę ruchów i komfort w każdych warunkach.
Aktualnie oferta firmy 5.11 Tactical jest bardzo rozbudowana. Znajdą w niej Państwo wszystko co może przydać się na służbie, na strzelnicy, jak również podczas codziennego treningu lub wypraw w teren. Zaczynając od wygodnych i bardzo funkcjonalnych spodni taktycznych, koszul, kurtek, rękawic, na okryciach wierzchnich kończąc.
5.11 Tactical to jednak nie tylko odzież, ale także wysokiej jakości wyposażenie. W ofercie  tego amerykańskiego producenta, znajdą Państwo wysokiej jakości plecaki taktyczne, torby strzeleckie, torby na broń, ochronne okulary strzeleckie, latarki, noże, kamizelki taktyczne i wiele innych produktów.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Brak produktów

Do określenia Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie