Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
więcej... mniej
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Bates

Bates – Obuwia tej amerykańskiej marki nie trzeba przedstawiać nikomu, kto orientuje się w tematyce militarnej. Historia tych butów sięga dziewiętnastego wieku, a konkretnie roku 1885. Początkowo firma zajmowała się produkcją szeroko rozumianego męskiego obuwia, jednak już od ponad pół wieku, a konkretnie wczesnych lat 60’ dwudziestego stulecia, zawęziła swoje pole działalności do obuwia militarnego. Pierwszy projekt obuwia galowego dla marynarki Stanów Zjednoczonych okazał się tak dużym sukcesem, że w krótkim czasie firma była w stanie wdrażać kolejne nowe pomysły, stosując przy tym najnowsze technologie dostępne na rynku. Co więcej, oryginalne oxfordy produkcji Batesa nie tylko zaczęły trafiać do kolejnych wojsk, ale stały się również obiektem pożądania na rynku cywilnym. W krótkim czasie nazwa tej amerykańskiej firmy stała się synonimem jakości i po prostu świetnego obuwia.

W kolejnych latach wraz z wprowadzaniem nowych modeli obuwia militarnego produkty Bates zaczęły zyskiwać renomę na całym świecie, a samo obuwie trafiać na wyposażenie armii wielu państw. Obecnie buty amerykańskiej marki znajdują się na wyposażeniu armii i innych militarnych służb w ponad 50 krajach.

Obuwie Bates to nie tylko najwyższa jakość i dbałość o detale, ale również wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii i stały rozwój dla zapewnienia najwyższego komfortu użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz m.in. model Tactical Sport wykorzystujący technologię Ultra-Lites zapewniającą niespotykaną w butach taktycznych lekkość, przy jednoczesnym zachowaniu solidnej konstrukcji i stabilizacji. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego taktycznego obuwia do najcięższych zadań, Bates to wybór właśnie dla Ciebie.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się