Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Kolor
Rozmiar
Długość
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,8/5)Bazuje na 18 ocenach produktów i na 13 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Pasy Bayonet

Pasy Bayonet to wytrzymałe produkty, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Choć historia polskiej marki nie jest zbyt długa, w ciągu kilku lat firma stała się jednym z najbardziej cenionych producentów tego rodzaju wyposażenia. Produkty Bayonet zaprojektowane zostały do konkretnych zadań i z czasem udoskonalane, by w efekcie stworzyć maksymalnie dopracowane modele, które doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju działaniach.

Wysokiej jakości pasy taktyczne z klamrą AustriAlpin Cobra

Pasy do spodni Bayonet charakteryzują się przede wszystkim używaniem materiałów i półproduktów najwyższej jakości. Polski producent wykorzystuje bardzo wytrzymałe taśmy nylonowe o różnej sztywności. Dzięki temu część modeli wygodnie układa się na ciele zapewniając pełny komfort użytkowania, a pozostałe pewnie trzymają kabury, czy ładownice podczas działań taktycznych, lub strzeleckich. W większości modeli Bayonet używane są słynne klamry AustriAlpin Cobra. To rozwiązanie cenione przede wszystkim ze względu na niewiarygodną wytrzymałość (nawet 18kN). Zapięcie tego typu na pewno nie zawiedzie nas podczas wszelkiego rodzaju działań. Klamry AustriAlpin Cobra zapewniają również bardzo łatwą obsługę oraz oryginalny, militarny wygląd pasów.

Po wyroby Bayonet sięgają liczni hobbyści i profesjonaliści na całym świecie. Ze względu na wyjątkową wytrzymałość i trwałość chętnie wykorzystywane są one przez funkcjonariuszy służb mundurowych. Firma stale rozszerza asortyment swoich produktów, proponując kolejne modele dedykowane nowym aktywnościom.

Podstawową kategorią wyrobów Bayonet są różnego rodzaju pasy taktyczne. Modele dedykowane codziennemu użytkowi charakteryzują się przede wszystkim dużą elastycznością i wygodą. Pas taktyczny Bayonet to rozwiązanie, które przypadnie do gustu osobom ceniącym wysokiej klasy produkty EDC. Mimo ogromnego komfortu użytkowania z łatwością poradzi sobie on z przenoszeniem nawet ciężkich elementów wyposażenia.

Pas strzelecki Bayonet

Odmienną kategorią produktów są te projektowane specjalnie z myślą o strzelectwie. Obecnie ta forma sportu bardzo się popularyzuje, a coraz liczniejsi strzelcy dynamiczni poszukują rozwiązań najwyższej jakości. Pas strzelecki Bayonet zapewnia przede wszystkim bardzo dobre dopasowanie i pewne trzymanie elementów oporządzenia. Dzięki temu możliwe jest osiąganie jeszcze lepszych wyników na torach, szybszej wymiany magazynków, a przede wszystkim bezpiecznego noszenia broni i akcesoriów.

Dużą kategorię wyrobów Bayonet stanowią także produkty przeznaczone dla służb mundurowych. Pas wojskowy produkcji polskiej marki to świetne rozwiązanie między innymi dla funkcjonariuszy policji i innych formacji, czy żołnierzy. Wiele modeli wyrobów Bayonet kompatybilne są choćby z systemem MOLLE.

Pas do spodni Bayonet to produkt bardzo funkcjonalny, który znajdzie swoje zastosowanie w licznych aktywnościach. Wyroby firmy sprawdzają się w codziennym użytku, a także bardziej specjalistycznych zastosowaniach. Wysoka jakość wykonania, świetne materiały i komponenty (m.in. klamry AustriAlpin Cobra) sprawiają, że produkty marki cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Jeśli szukasz pasa taktycznego dla siebie, koniecznie zapoznaj się z asortymentem wyrobów Bayonet dostępnym w e-militaria.pl

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się