Filtruj produkty przez:

Kategorie
więcej ... mniej
Cena
12 2249

Lista produktów producenta: Wisport

Wisport to polski producent plecaków militarnych i turystycznych. Producent w swojej ofercie posiada bardzo szeroką gamę plecaków zaczynając od małych plecaków EDC, przez średnie przewidziane na dłuższe wyprawy lub patrol, po duże plecaki transportowe. 
Tym co wyróżnia plecaki  firmy Wisport jest ich wysoka jakość, oraz fakt iż są produkowane w Polsce pod hasłem „Proudly made in Poland”. Producent dbając o najwyższą jakość stosuje tylko sprawdzone materiały. Plecaki uszyte są z oryginalnej Cordury, wyposażone najwyższej jakości klamry Duraflex. Potwierdzeniem wysokiej jakości plecaków Wisport jest 5 letnia gwarancja producenta
W ostatnich latach Wisport skupia się głownie na segmęcie plecaków militarnych i taktycznych. Wprowadzając do sprzedaży plecaki w nowoczesnych kamuflażach takich jak Multicam, kamuflaże z rodziny Pencott (m.in. bardzo popularny Greenzone), a także kamuflaże A-Tacs w tym najnowszy A-Tacs iX. 
Wisport jest także dostawcą wielu specjalistycznych  plecaków (plecaki snajperskie, plecaki na radiostacje) dla jednostek Wojska Polskiego, co jest najlepszym potwierdzeniem jakości.
W ofercie naszej firmy znajdą Państwo ponad sto różnych modeli plecaków Wisport, a także inne produkty tego producenta tj. torby, akcesoria do plecaków, skarpety, mapniki, apteczki i wiele innych.

Brak produktów

Do określenia Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie