Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Okulary Balistyczne

Ochronniki Oczu

Okulary Balistyczne Bolle Combat Zestaw - Czarne (COMBKITN)

329,00 zł
Bolle Combat to najnowsza generacja okularów balistycznych produkcji francuskiej firmy Bolle zaprojektowane z myślą o maksymalnej i niezawodnej ochronie użytkownika w każdej sytuacji. 
Okulary ESS

Okulary balistyczne ESS Crosshair One Smoke Gray - Przyciemniane - EE9014-08

195,00 zł
Crosshair to podstawowy model okularów balistycznych z serii Cross-Series produkcji amerykańskiej firmy ESS. Wyposażone są w odporne na zarysowania, łatwe do wymiany wizjery balistyczne, które nie zniekształcają...
Okulary Wiley X

Okulary Balistyczne Wiley X Saber ADV - Tan Frame - Smoke/Clear/Rust (308T)

389,00 zł
Wiley X Saber Advanced to bestsellerowy model okularów balistycznych, zaprojektowanych z myślą o funkcjonariuszach służb mundurowych.
Okulary ESS

Okulary Balistyczne ESS - ICE 3LS - 740-0019

469,00 zł
CE™ (Interchangeable Component Eyeshield) to lekka, pozbawiona oprawek konstrukcja oferująca pełną ochronę balistyczną, nieograniczone pole widzenia, wizjer pierwszej klasy optycznej oraz regulowane zauszniki.
Okulary ESS

Okulary balistyczne ESS - ICE NARO 3LS - 740-0017

469,00 zł
ICE NARO™ (Interchangeable Component Eyeshield) to lekka, pozbawiona oprawek konstrukcja oferująca pełną ochronę balistyczną, nieograniczone pole widzenia, wizjer pierwszej klasy optycznej oraz regulowane zauszniki.
Okulary ESS

Okulary balistyczne ESS Crossbow One - Smoke Gray - 740-0614

295,00 zł
Crossbow to flagowy model okularów balistycznych z serii Cross-Series produkcji amerykańskiej firmy ESS. Wyposażone są w odporne na zarysowania, łatwe do wymiany wizjery balistyczne z ochroną przed zaparowaniem, które...
Okulary Wiley X

Okulary Balistyczne Wiley X Rogue COMM - Black Frame - Smoke/Clear/Light Rust (2852)

599,00 zł
Wiley X Rogue COMM to okulary balistyczne z wymiennymi wizjerami, które posiadają specjalnie cieniowaną oprawkę, aby jak najlepiej współpracować z ochronnikami słuchu oraz pozostałym osprzętem komunikacyjnym używanym...
Ochronniki Oczu

Okulary Balistyczne Bolle SWAT - Polaryzacyjne (SWATPOL)

339,00 zł
Bolle SWAT to okulary balistyczne produkcji francuskiej firmy Bolle zaprojektowane z myślą o maksymalnej i niezawodnej ochronie użytkownika w każdej sytuacji. Oprawka wykonana została z niezwykle lekkiego i...
Okulary ESS

Okulary balistyczne ESS Crossblade One Smoke Grey - Standard - EE9032-08

315,00 zł
Crossblade to najnowszy model okularów balistycznych, należących do linii produktów Cross-Series™. Wyposażone są w odporne na zarysowania, łatwe do wymiany wizjery balistyczne.
Okulary Wiley X

Okulary Balistyczne Wiley X Valor - Black Frame - Smoke/Clear/Light Rust (CHVAL06)

529,00 zł
Wiley X Valor to połączenie wytrzymałości okularów balistycznych wraz ze sportowym designem, dzięki czemu są uniwersalnym rozwiązaniem zarówno podczas ćwiczeń na strzelnicy jak i podczas codziennego użytkowania.

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się