Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Surefire

Surefire – to amerykańska firma z siedzibą w Fountain Valley w Kalifornii. Głównym obszarem działalności marki jest produkcja latarek, ale Surefire wytwarza również laserowe wskaźniki i celowniki do broni, tłumiki dźwięku, ochronniki słuchu i wiele innych. Historia producenta rozpoczęła się już ponad pięćdziesiąt lat temu. John Matthews w 1969 roku założył firmę pod nazwą Newport Corporation, zajmująca się wytwarzaniem przemysłowych laserów. Dziesięć lat później, po opracowaniu laserowego celownika do broni, Matthews wraz z dwójką współpracowników Peterem Haukiem i Edem Reynoldsem otworzyli Laser Products Corporation. Firma zaopatrywała m.in. LAPD (Los Angeles Police Department) i LASD (Los Angeles County Sheriff’s Department) w celowniki do strzelb, w związku z odbywającą się w 1984 olimpiadą. Rok później marka wypuściła pierwszy produkt sygnowany nazwą SureFire – latarkę do broni krótkiej. Dopiero piętnaście lat później, dokładnie w dwutysięcznym roku firma zaczęła funkcjonować pod obecną nazwą. W historii producenta warto wspomnieć jeszcze jeden epizod, który w znacznym stopniu przyczynił się do wzrostu jego popularność. Celownik laserowy „HeNe laser” odegrał istotną rolę w kultowym filmie „Terminator” z Arnoldem Schwarzeneggerem, gdzie umieszczony był na broni głównego bohatera.

Produkty SureFire cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Amerykański producent od zawsze stawia na innowacyjność, wykorzystywanie najnowszych technologii w swoich wyrobach. Nic więc dziwnego, że latarki marki chętnie kopiowane są przez inne firmy. Od 2008 roku firma certyfikowana jest normą ISO9001:2000, co świadczy o spełnianiu wszystkich jakościowych standardów produkcji. O klasie produktów SureFire świadczy także sama ich popularność. Marka jest światowym gigantem branży, na równi z takimi producentami jak Olight czy Armytec. Po latarki amerykańskiej firmy chętnie sięgają dziesiątki tysięcy profesjonalistów na całym świecie. Trafiają one zarówno na kontraktowe wyposażenie służb (np. policji), jak i stanowią prywatny wybór funkcjonariuszy. Produkty marki możemy zobaczyć na zdjęciach i filmach z akcji policji, służb ratunkowych, wojska, a także służb specjalnych. Od lat nazwa SureFire kojarzy się z niezawodnością i wysoką jakością wykonania.

Od lat oferta firmy zdecydowanie wykracza ponad produkcję latarek. Obecnie firma proponuje klientom kilka rozbudowanych linii produktowych. Podstawową grupą docelową marki pozostają służby mundurowe. Do nich adresowane są takie linie jak Military, Law Enforcement czy Tactical. Firma proponuje także jednak specjalistyczne wyroby projektowane z myślą o sportowcach (serie Competition czy Masterfire), hobbystach i turystach (Outdoor i Everyday Carry). W ofercie Surefire poza całą gamą latarek (ręczne, czołówki, światło do broni czy specjalistyczne reflektory dużej mocy) znajdziemy takie kategorie produktów jak baterie, kabury (system Masterfire®), tłumiki do broni, strzeleckie akcesoria treningowe i magazynki. Dużą część wyrobów amerykańskiego producenta stanowią również ochronniki słuchu. Słuchawki serii Sonic Defenders dostępne są w różnych opcjach, dzięki czemu można dopasować model do swoich potrzeb.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki asortyment wyrobów amerykańskiej firmy. Obecnie SureFire to synonim jakości wykonania, wytrzymałości i pewności. Dlatego jeśli potrzebujesz produktu godnego zaufania, konieczna zapoznaj się z propozycjami tej marki.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się