Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,5/5)Bazuje na 6 ocenach produktów i na 3 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Kalkulatory Balistyczne

Kalkulator balistyczny to niezbędne wyposażenie każdego kto interesuje się strzelaniem na duże odległości. Dzięki niemu bardzo szybko wyliczysz poprawki niezbędne, do oddania celnego strzału. W naszej ofercie znajdą Państwo kalkulatory balistyczne Applied Ballistic zintegrowane ze stacjami pogodowymi Kesrel. Kalkulator Applied Ballistic to prawdopodobnie najlepsze tego typu oprogramowanie dostępne obecnie na rynku cywilnym.
A dzięki połączeniu ze stacją pogodową Kestrel, mamy możliwość obliczania poprawek w czasie rzeczywistym z uwzględnieniem takich parametrów jak temperatura powietrza, prędkość i kierunek wiatru, ciśnienie, wilgotność. Efektem jest bardzo wysoka dokładność wyliczonych poprawek.

Czytaj więcejPokaż mniej
Stacja Pogodowa Kestrel 5700X Bluetooth LINK - Applied Ballistics - FDE Stacja Pogodowa Kestrel 5700X Bluetooth LINK - Applied Ballistics - FDE
-250,00 zł
Limitowana oferta specjalna
Wiatromierze i Stacje Pogodowe

Stacja Pogodowa Kestrel 5700X Bluetooth LINK - Applied Ballistics - FDE

5 399,00 zł5 649,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 5 649,00 zł
Kestrel 5700X w porównaniu do 5700 Elite, posiada większą moc obliczeniową, przez co jest w stanie szybciej wyświetlać wymagane poprawki. Posiada także możliwość ustawienia mocy sygnału Bluetooth. 
Stacja Pogodowa Kestrel 5700X Bluetooth LINK - Applied Ballistics - Tan Stacja Pogodowa Kestrel 5700X Bluetooth LINK - Applied Ballistics - Tan
-250,00 zł
WYPRZEDANE
Limitowana oferta specjalna
Wiatromierze i Stacje Pogodowe

Stacja Pogodowa Kestrel 5700X Bluetooth LINK - Applied Ballistics - Tan

5 399,00 zł5 649,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 5 649,00 zł
Kestrel 5700X w porównaniu do 5700 Elite, posiada większą moc obliczeniową, przez co jest w stanie szybciej wyświetlać wymagane poprawki. Posiada także możliwość ustawienia mocy sygnału Bluetooth. 

Kalkulatory balistyczne – To wysoce specjalistyczny sprzęt niezbędny dla osób zajmujących się strzelectwem długodystansowym (long range shooting). Ta bardzo specyficzna konkurencja wymaga niewiarygodnie szerokiego wachlarzu umiejętności. W porównaniu do klasycznych dyscyplin, tego rodzaju strzelania odbywają się na dystansach większych nawet kilkadziesiąt razy, oscylujących niekiedy w granicach 1500-2000 metrów. Przy tak niebotycznych odległościach znaczenie mają nie tylko klasyczne czynniki takie jak opad pocisku, dobór amunicji, czy właściwa praca na spuście. By oddać celny strzał strzelcy korzystają z profesjonalnych stacji pogodowych i kalkulatorów balistycznych uwzględniając między innymi ciśnienie atmosferyczne, wilgotność, temperaturę, czy nawet efekt Coriolisa wynikający z ruchu obrotowego ziemi. Wszystko to sprawia, że ta dziedzina strzelectwa wymaga nie tylko ogromnej wiedzy i doświadczenia, ale również sprzętu najwyższej jakości.

W naszym sklepie proponujemy państwu kalkulatory balistyczne Applied Ballistic zintegrowane ze stacjami pogodowymi Kestrel. To prawdopodobnie najlepsze oprogramowanie tego rodzaju dostępne na rynku cywilnym. Dzięki zintegrowaniu z profesjonalnymi stacjami pogodowymi na bieżąco możemy wprowadzać dane takie jak wiatr, ciśnienie, wilgotność czy temperatura. Podstawowe funkcje stacji pogodowych to pomiary aktualnej i uśrednionej prędkości wiatru, temperatury rzeczywistej i odczuwalnej, wilgotności, ciśnienia, czy wysokości nad poziomem morza. Bardziej zaawansowane modele wzbogacone są o funkcje specjalistyczne, szczególnie przydatne w danej aktywności. Stacje pogodowe dedykowane dla strzelców (np. Kestrel 5700) wyposażone są m.in. w kalkulator balistyczny, kompas, wiele szczegółowych pomiarów istotnych z punktu widzenia strzelectwa długodystansowego. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie bardzo wysokiej dokładności wprowadzanych poprawek, a co za tym idzie, znacznie większej celności. Oczywiście kalkulatory balistyczne Kestrel cechuje również bardzo wysoka wytrzymałość, zgodna z militarnymi normami MIL-STD-810G.

W ofercie e-militaria.pl znajdziesz bardzo szeroki asortyment produktów amerykańskiej marki Kestrel. To firma, która od wielu lat jest liderem tej specjalistycznej branży. Po produkty Kestrel sięgają profesjonaliści i hobbyści na całym świecie, w tym utytułowani strzelcy długodystansowi, funkcjonariusze służb mundurowych i operatorzy jednostek specjalnych. Bardzo wysoka jakość, połączona z innowacyjnością i wykorzystywaniem najnowocześniejszych technologii przekłada się na świetną funkcjonalność i długą żywotność produktów firmy. To sprzęt, który zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Jeśli więc szukasz kalkulatora balistycznego zintegrowanego z profesjonalną stacją pogodową, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu.

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się