Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Systemy hydracyjne

Człowiek składa się w dużej mierze z wody i nikomu nie trzeba przypominać jak ważne dla zdrowia jest  utrzymywanie odpowiedniego poziom płynów w organizmie, zwłaszcza podczas wędrówek czy ćwiczeń w terenie. Obecnie producenci sprzętu taktycznego i outdoorowego zapewniają ogrom rozwiązań umożliwiających transport wody i zabranie odpowiedniego zapasu wody nie stanowi większego problemu. W zależności od potrzeb i rodzaju aktywności możemy wybierać między prostymi pojemnikami i butelkami na wodę a przemyślanymi systemami hydracyjnymi pozwalającymi korzystać z nich bez użycia rąk. W ofercie znajdziecie takie marki jak Source, Camelbak, Hydrapak, Esbit czy Snugpak.

Czytaj więcejPokaż mniej
Uzdatnianie wody

Filtr Helikon Water Filter Bag - Biały

42,99 zł
Helikon Water Filter Bag to prosty w konstrukcji filtr do wody, który pozwala na wstępne oczyszczenie wody z większych zanieczyszczeń i przygotowanie jej do dalszego uzdatniania.
Akcesoria do systemów hydracyjnych

Ustnik Source Storm Valve Kit - Czarny

65,00 zł
Ukośny ustik typu “no-bite push-pull” (wystarczy rozsunąć ustnik) z zintegrowanym mechanizmem odcinającym.
Wkłady hydracyjne

Wkład Hydracyjny Source ILPS 2L/3L + UTA - Czarny

239,00 zł
ILPS 2/3L to nowy wkład hydracyjny od Sourca przeznaczony do montażu na kamizelkach balistycznych. Przy projektowaniu tego wkładu starano się zachować jak najcieńszy profil.
Plecaki hydracyjne

System Hydracyjny Source Tactical WXP 3L - Multicam

509,00 zł
Source Tactical 3L to popularny zestaw hydracyjny z wkładem o pojemności 3 litrów. Można go nosić na plecach, włożyć do większego plecaka, zamocować na kamizelkach taktycznych w systemie MOLLE lub używając klamer...
Systemy hydracyjne

Zasobnik Hydracyjny Templars Gear Medium Hydration Pouch - Czarny (TG-H3)

259,00 zł
Templars Gear TG-H3 to przystosowany do montażu na kamizelkach taktycznych w systemie MOLLE zasobnik ,przeznaczony do przenoszenia wkładu hydracyjnego oraz innego niezbędnego ekwipunku.

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się