Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
więcej... mniej
Długość
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,7/5)Bazuje na 30 ocenach produktów i na 22 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Magnum

Magnum – to amerykańska firma zajmująca się produkcją obuwia taktycznego. Historia marki rozpoczęła się już na początku lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. Wtedy rozpoczęto produkcję obuwia w Modesto, w Kalifornii. Związane było to z zapotrzebowaniem amerykańskich służb (między innymi federalnego biura śledczego – FBI) na wytrzymałe i lekkie buty w militarnym stylu. Początkowo produkty Magnum były używane m.in. w centrum treningowym FBI w Quantico (już od 1982 roku). Modele Magnum pozostawały ówcześnie częścią marki Hi-Tec Sports. Pierwsze buty noszące właśnie nazwę Hi-Tec Magnum, były przełomem w branży, jako pierwsze obuwie sportowe w militarnym stylu (tj. zachowujące lekkość i odpowiednie parametry przy jednoczesnym zapewnieniu ochrony, stabilności i wytrzymałości konstrukcji). Magnum wystartował jako oddzielna linia firmy w 2002 roku, a od września 2010 roku pozostają z Hi-Tec Sports USA osobnymi markami.

Obuwie amerykańskiego producenta zyskały uznanie wśród służb mundurowych oraz pracowników ochrony na całym świecie. Jest noszone przez żołnierzy w wielu krajach, policję, strażaków czy ratowników. W przypadku wyrobów firmy wysoka jakość idzie w parze z naprawdę niską ceną. Dzięki temu produkty Magnum są także częstym wyborem pasjonatów outdooru, turystów czy nawet jako buty na co dzień.

Obecnie w ofercie kalifornijskiej marki znajduje się wiele modeli obuwia taktycznego do różnych zastosowań. Firma wciąż wprowadza do asortymentu nowe wersje butów, korzystając z technologicznych nowinek, szukając lżejszych i wytrzymalszych materiałów etc. Poza tą kluczową grupą produktów, Magnum proponuje także inne elementy wyposażenia, czy odzieży militarnej.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz duży asortyment wyrobów amerykańskiej marki. Od butów, przez skarpet, aż do bielizny termoaktywnej, odzieży i plecaków – jeśli potrzebujesz sprawdzonych produktów w rozsądnych cenach, wszystko to znajdziesz w ofercie Magnum.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się