Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Bergara

Bergara to hiszpańska firma zajmująca się produkcją broni palnej. Podstawą oferty marki są karabiny z zamkiem czterotaktowym, jednak producent nie ogranicza się tylko do nich. Choć w porównaniu do innych firm o podobnym profilu działalności Bergara nie może poszczycić się wieloletnią historią i wiekowymi tradycjami, jakością nie ustępuje niczym, nawet najbardziej znanym producentom.

Historia marki Bergara zaczęła się w 2012 roku. Nazwa firmy pochodzi bezpośrednio od hiszpańskiego regionu, w którym została założona. Lokalizacja ta nie jest zresztą przypadkowa, gdyż Bergara od lat słynęła z produkcji wyjątkowej jakości broni palnej. Początkowo marka zaczęła produkcję od niewielkiej linii produkcyjnej składającej wyjątkowej klasy precyzyjne karabiny. Jakość broni tworzonej w Bergara była jednak tak wysoka, że szybko pojawiło się zapotrzebowanie na znaczne zwiększenie produkcji. Firma odpowiedziała na potrzeby rynku, jednak zwiększenie produkcji zaplanowano tak, by nie wpłynęło to w żaden sposób na jakość oferowanych wyrobów.

Podstawą idei Bergara jest zatrudnianie najwyższej klasy specjalistów, tak, by każdy etap produkcji broni przebiegał pod pełnym nadzorem. Firma zrzesza wyjątkowych rusznikarzy, z których część ma także duże doświadczenie w działaniach bojowych, co pozwala spojrzeć na różne zagadnienia pod różnymi kątami. Nic więc dziwnego, że marka nie przestaje się rozwijać, a jej oferta i produkcja stale rośnie.

Choć podstawą oferty Bergara jest broń palna, a konkretnie karabiny powtarzalne, w asortymencie produktów Bergara znaleźć można także inne elementy. Firma znana jest także z produkcji wysokiej klasy szyn montażowych, oraz hamulców wylotowych do broni w różnych kalibrach. Jeśli chodzi o karabiny hiszpańskiego producenta, oferuje on kilka linii przeznaczonych do różnych strzeleckich wyzwań. HMR Wilderness to karabiny zaprojektowane tak, by znosiły nawet najtrudniejsze warunki pogodowe i wszelkie trudy na które broń jest narażona w terenie. Wykorzystanie najnowszych technologii sprawiło, że jest to jeden z najlepszych karabinów do tego rodzaju zastosowań. Model Bergara B-14 HMR to z kolei broń dedykowana myśliwym. Kolba pozwalająca na regulację w różnych zakresach oraz znana z innych produktów marki świetna płynność, jakość i ergonomia gwarantują wyjątkowy komfort posługiwania się karabinem. Oferta marki stale się rozwija i ewoluuje, poza bronią myśliwską hiszpański producent wytwarza również modele dedykowane strzelectwu long range, PRS i innym dyscyplinom strzeleckim. W szerokiej gamie produktów znaleźć można także karabiny bocznego zapłonu, niczym poza kalibrem nie ustępujące podstawowym modelom Bergara.

Bergara to marka, która w bardzo krótkim czasie dała się poznać jako producent niezawodnych karabinów najwyższej jakości. Broń hiszpańskiej firmy nie bez podstawy zyskała renomę niezawodnej i wyjątkowo precyzyjnej. Jeśli więc cenisz sobie najwyższą jakość i uważasz, że w broni palnej nie ma miejsca na kompromisy, koniecznie zapoznaj się z ofertą Bergara dostępną w sklepie e-militaria.pl. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie w asortymencie produktów hiszpańskiej marki.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się