Filtruj według
Kategorie
Cena
Kolor
więcej... mniej
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Janysport

 

Janysport – to polski producent sprzętu turystycznego oraz militarnego. Historia firmy zaczęła się w 1989r. Początkowo twórca, Paweł Janyst, zajmował się wyłącznie produkcją plecaków turystycznych. Pod koniec dwudziestego wieku na polskim rynku nie było jeszcze wielu wyrobów zachodnich marek, które dopiero zaczynały się pojawiać. Janysport był jedną z pierwszych firm w naszym kraju, które oferowały naprawdę wysoką jakość oraz przemyślane, współczesne konstrukcje plecaków. W związku z tym polska marka dość szybko zyskała na popularność stając się jednocześnie jednym z najbardziej rozpoznawanych producentów.

Przełomowym rokiem w historii Janysportu, tak jak wielu firm w branży, był rok 2001, a konkretnie zamachy z 11. września oraz związane z nimi zadeklarowanie światowej wojny z terroryzmem. W ciągu kilku lat polski producent całkowicie zmienił część swojej produkcji zajmując się wykonywaniem sprzętu taktycznego i militarnego takiego jak kamizelki taktyczne, ładownice i inne elementy oporządzenia, a także plecaki i torby wojskowe. Obecnie to właśnie ta gałąź branży, zastępując sprzęt typowo turystyczny, stanowi zdecydowaną większość produkcji Janysportu.

Do dziś wyroby Janysportu charakteryzują się wysoką jakością i dbałością o szczegóły. Polska marka stale rozszerza swoją ofertę wprowadzając na rynek nowe modele plecaków czy oporządzenia modułowego. O jakości producenta świadczy popularności jego wyrobów wśród armii całego świata, a także operatorów oddziałów specjalnych, policji, pracowników ochrony etc. Janysport dokłada starań, by jego produkty dostosowane były do potrzeb profesjonalistów i były gwarantem bezpieczeństwa nawet w najbardziej wymagających sytuacjach.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroką gamę wyrobów polskiej marki. Niezależnie więc czy potrzebujesz plecaka, kamizelki, ładownic czy mniejszych elementów, takich jak pas lub nerka, z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz je w asortymencie firmy Janysport.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się