Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (5/5)Bazuje na 1 ocenach produktów i na 1 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Gogle Balistyczne

Gogle balistyczne to wysoce zaawansowana ochrona wzroku, która doskonale sprawdzi się we wszelkiego rodzaju działaniach taktycznych. Tego rodzaju rozwiązania spisują się również w strzelectwie i rozmaitych aktywnościach, w których nasze oczy narażone są na uszkodzenia.

Tym co sprawia, że gogle zapewniają wyższy stopień ochrony od okularów jest ich kształt i dopasowanie. Dzięki przemyślanej konstrukcji, produkty najlepszych marek, takich jak Bolle, czy WileyX zapewniają niemal całkowitą „szczelność” między nimi, a twarzą. Sprawia to, że wszelkie odpryski i odłamki na pewno nie przenikną przez otwarte szczeliny, stwarzając zagrożenie.

Drugim aspektem przemawiającym na korzyść gogli strzeleckich jest wygoda ich noszenia. Montaż za pomocą elastycznej gumki sprawia, że bardzo pewnie utrzymują swoją pozycję na twarzy, a przy tym, jednocześnie nie kolidują z innymi elementami wyposażenia. Noszenie ich w połączeniu z ochronnikami słuchu, hełmem, czy czapką nie stanowi więc żadnego problemu.

Gogle balistyczne cieszą się największą popularnością w profesjonalnych zastosowaniach. Chętnie sięgają po nie żołnierze, operatorzy jednostek specjalnych i wszelkiego rodzaju funkcjonariusze służb mundurowych. Dobre dopasowanie produktu do twarzy, gwarantuje ochronę nie tylko przed rozpędzonymi odłamkami, ale również np. pyłem i piaskiem, które skutecznie utrudniają funkcjonowanie w niektórych strefach klimatycznych (choćby w państwach takich jak Irak, czy Afganistan).

Wszystkie modele gogli renomowanych marek spełniają najbardziej rygorystyczne normy balistyczne. Standardy takie jak STANAG 2920, ANSI, EN166 oraz Military V0 zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa ochronę przed wszelkimi zagrożeniami w warunkach taktycznych. Duża część produktów marek takich jak Wiley X, czy ESS, wyposażone jest także w innowacyjne systemy. Ich rolą jest dodatkowa ochrona szkieł np. przed zadrapaniami i matowieniem, parowaniem etc. Z ich pomocą gogle balistyczne zapewniają lata bezproblemowego użytku i wysoką odporność na mechaniczne uszkodzenia.

Niektóre z produktów (np. Wiley X Spear, ESS Profile Pivot etc) są kompatybilne z systemami montażu na hełmach wojskowych. Dzięki temu korzystanie z nich może być jeszcze wygodniejsze. Większość modeli posiada wymienne szkła, pozwalające na optymalne użytkowanie gogli, przy różnym oświetleniu oraz rozmaitych aktywnościach. Szeroka gama kolorystyczna wyrobów gwarantuje łatwe dopasowanie gogli do reszty taktycznego ekwipunku.

Gogle balistyczne dostępne w e-militaria.pl to produkty najlepszych marek w branży taktycznej. Firmy takie jak Wiley X, Bolle, ESS, czy Peltor od lat cieszą się popularnością i zaufaniem wśród użytkowników na całym świecie. Ochronniki oczu ich produkcji zobaczyć możemy na licznych zdjęciach z misji wojskowych, używają ich również profesjonalni strzelcy, a także hobbyści, np. w grach typu airsoft etc. Wyjątkowa trwałość, wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie najnowszych, innowacyjnych technologii, przekładają się na produkty doskonale realizujące swoje zadania. Jeśli więc szukasz profesjonalnych gogli balistycznych do dowolnej aktywności, którą się zajmujesz, koniecznie sprawdź asortyment naszego sklepu.

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się