Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Son of Gun

Son of Gun to polska firma zajmująca się produkcją wysokiej klasy nowoczesnych karabinków systemu AR. Marka wciąż pozostaje nowością na polskim rynku, jednak zdążyła już przekonać do siebie licznych użytkowników. Producent nie przestaje się rozwijać stale rozbudowując swoją ofertę o kolejne pozycje, które jeszcze lepiej sprawdzają się w sportowych lub taktycznych zastosowaniach.

Podstawą oferty Son of Gun są karabinki szturmowe kalibru 5,56x45mm znane pod skrótem SOG AR-15. Solidna konstrukcja bazująca na wojskowym modelu M4 wykonane są zgodnie z amerykańskimi, wojskowymi specyfikacjami Mil-spec. Przeciągana na zimno lufa gwarantuje świetne skupienie, a wykonane z kutego aluminium, obrabiane na tokarkach CNC upper i lower przekładają się na świetną mechanikę, przy zachowaniu niskiej masy. Całość konstrukcja jest wykańczana przy użyciu najnowszych technologii, za pomocą powłok anodowanych i polimerowych. Przy tym wszystkim popularne „aery” Son of Gun oferowane są w stosunkowo niskiej cenie.

W asortymencie polskiej marki znaleźć można także karabinki PCC również oparte na platformie AR. Model SOG AR-9 detalami wykonania oraz ogólnym systemem bardzo przypomina klasyczne AR-15. Broń zasilana jest typowymi magazynkami Glock, dzięki czemu nie ma problemu z ich dostępnością i cenią. Ze względu na zastosowanie klasycznego, „aerowego” systemu możliwe jest wykorzystywanie tej broni nie tylko na zawodach PCC, ale również jako element treningu z wykorzystaniem tańszej amunicji 9mm. Również ten model Son of Gun charakteryzuje się wyjątkowo niską ceną, zwłaszcza w porównaniu do konkurencyjnych karabinków PCC.

Ciekawą pozycją w ofercie polskiego producenta jest karabin maszynowy SOG PKM-H. Ten ciężki km Son of Gun wyposażony w lufę HBAR i przyrządy termowizyjne to wyjątkowo nowoczesna konstrukcja doskonale sprawdzająca się na współczesnym polu bitwy. Model ten jest oczywiście dedykowany działaniom służb mundurowych, został więc zaprojektowany tak, by radzić sobie zawsze, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Son of Gun to stosunkowo nowa pozycja na polskim rynku broni palnej, która już zyskała licznych zwolenników. Firma zdecydowała się odważnie wejść w niezapełniony dotąd segment rynku tworząc własne konstrukcje na potrzeby użytkowników na całym świecie. Ze względu na lokalny charakter produkcji Son of Gun, serwis broni jest znacznie łatwiejszy niż w przypadku zachodnich marek. Jeśli więc szukasz broni w sam raz dla siebie koniecznie zwróć uwagę na karabinki marki SOG. W sklepie e-militaria.pl znajdziesz wszystko to czego szukasz!

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się