Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,7/5)Bazuje na 132 ocenach produktów i na 74 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Condor

Condor – historia tego amerykańskiego producenta odzieży taktycznej zaczęła się od wytwarzania sprzętu typowo campingowego. Na początku istnienia marki, ponad 25 lat temu to właśnie idea zbliżania ludzi do natury i popularyzowania outdooru jako aktywności była jej najważniejszym celem. Z czasem, w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją polityczną (jak choćby zadeklarowanie przez USA wojny ze światowym terroryzmem), produkcja marki zaczęła bardziej przechodzić w stronę wyrobów taktycznych i militarnych. Już od ćwierć wieku Condor cieszy się rosnącą popularnością i uznaniem na światowym rynku branży outdoorowej i militarnej.

Kluczową kategorią wyrobów firmy są plecaki i torby, takie jak choćby kultowy 3-day assault pack, będący jednym z jej najpopularniejszych produktów. Ponadto Condor duży nacisk kładzie na produkcję wytrzymałych i innowacyjnych kamizelek taktycznych, modułowych i sprzętowych szytych z Cordury DuPont 1000D. W ofercie amerykańskiej firmy znajdziesz również duży wybór odzieży (spodnie taktyczne, bluzy i różnego rodzaju dodatki), a także wyposażenia strzeleckiego (kabury, zawieszenia czy pokrowce na broń). Szeroki asortyment produktów Condor powoduje, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się