Filtruj produkty przez:

Kategorie
więcej ... mniej
Cena
2 3699
Producenci
Rozmiar
więcej ... mniej
Kolor
więcej ... mniej
Typ Broni
więcej ... mniej
Wersja
więcej ... mniej
Kolor
więcej ... mniej
Przeznaczenie
więcej ... mniej

Strzelectwo

Strzelectwo, zwłaszcza sportowe to dziedzina, która przeżywa obecnie swój renesans. Dlatego znajdziecie tu cały niezbędny sprzęt, aby z całą przyjemnością oddać się temu hobby. Oferujemy wysokiej jakości kabury sportowe i taktyczne takich producentów jak GHOST, IMI, Fobus czy Double Alpha Academy. Szeroką gamę ładownic do wygodnego przenoszenia magazynków zarówno pistoletowych jak i karabinowych. Torby oraz pokrowce produkcji 5.11, Helikon czy też Condor do bezpiecznego transportu broni. A także wielu przydatnych akcesoriów jak timery strzeleckie, zestawy do czyszczenia broni, pasy strzeleckie oraz zawieszenia do broni.

 • Akcesoria

  Akcesoria

 • Cele i Tarcze

  Cele i Tarcze

 • Czyszczenie i Konserwacja

  Czyszczenie i Konserwacja

 • Kabury

  Kabury

  Bez względu na to czy broń krótka to element twojej pracy czy sposób spędzania wolnego czasu, dobra kabura to podstawowe wyposażenie każdego strzelca. Kabura ma przede wszystkim pozwolić na bezpieczne i wygodne przenoszenie broni. Ze względu na warunki w jakich broń będzie przenoszona kabury możemy podzielić na trzy podstawowe grupy. Są to kabury taktyczne przeznaczone głownie dla służb mundurowych, często wyposażone w dodatkowe mechanizmy zabezpieczające przenoszoną broń, kabury sportowe, które pozwalają na szybkie, bezpieczne i wygodne dobywanie broni, oraz kabury przeznaczone do skrytego przenoszenia broni na co dzień. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty czołowych producentów kabur takich jak Ghost International, Fobus, IMI Defense itd. 

 • Kalkulatory Balistyczne

  Kalkulatory Balistyczne

  Kalkulator balistyczny to niezbędne wyposażenie każdego kto interesuje się strzelaniem na duże odległości. Dzięki niemu bardzo szybko wyliczysz poprawki niezbędne, do oddania celnego strzału. W naszej ofercie znajdą Państwo kalkulatory balistyczne Applied Ballistic zintegrowane ze stacjami pogodowymi Kesrel. Kalkulator Applied Ballistic to prawdopodobnie najlepsze tego typu oprogramowanie dostępne obecnie na rynku cywilnym.
  A dzięki połączeniu ze stacją pogodową Kestrel, mamy możliwość obliczania poprawek w czasie rzeczywistym z uwzględnieniem takich parametrów jak temperatura powietrza, prędkość i kierunek wiatru, ciśnienie, wilgotność. Efektem jest bardzo wysoka dokładność wyliczonych poprawek.

 • Maty Strzelecke

  Maty Strzelecke

 • Pokrowce i futerały

  Pokrowce i futerały

  Sporty strzeleckie oraz myślistwo cieszą się coraz większą popularnością. I jak to w przypadku tego rodzaju hobby często mamy do czynienia z dużą ilością dość drogiego sprzętu, któremu nie służy obijanie o ściany bagażnika. Dlatego własnie tutaj znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do bezpiecznego i wygodnego transportu broni na strzelnicę czy łowisko. Pokrowce i futerały zarówno do broni długiej jak i krótkiej z zamcowaną optyką, torby na akcesoria strzeleckie czy torby na amunucję i przybory do czyszczenia broni.

 • Ładownice

  Ładownice

 • Pasy Strzeleckie

  Pasy Strzeleckie

 • Zawieszenia do Broni

  Zawieszenia do Broni

 • Timery Strzeleckie

  Timery Strzeleckie

  Profesjonalny Timer strzelecki to jedna z podstaw wyposażenia dla każdego strzelca dynamicznego, bez względu na to czy strzelasz IPSC, IDPA, czy inne formy strzelectwa praktycznego, trudno wyobrazić sobie trening bez tego urządzenia. Dzięki profesjonalnemu timerowi strzeleckiemu Twój trening będzie efektywniejszy, oraz będziesz mógł także na bieżąco monitorować swoje postępy. Współczesny timer strzelecki nie tylko zmierzy twój czas oraz ilość strzałów, posiada także wiele zaawansowanych funkcji takich jak np. funkcja PAR, tryb cichy, tryb pozwalający programować wielokrotne czasy, tryb szpiegowski - umożliwia uruchomienie timera w trybie cichym, co pozwala na mierzenie czasów innym strzelcom. Warto zwrócić uwagę iż na rynku dostępnych jest wiele aplikacji na telefony komórkowe, pełniących funkcję timera strzeleckiego, niestety ich działanie bardzo często jest bardzo nieprecyzyjne. Dlatego też warto zainwestować w profesjonalny timer strzelecki. Dla klubów oraz organizatorów zawodów strzeleckich polecamy timery wyposażone w łącze radiowe RF, dzięki temu wyniki rejestrowane przez timer mogą być wyświetlane na zewnętrznej tablicy LCD.

 • Torby Strzeleckie

  Torby Strzeleckie

  Szeroki wybór profesjonalnych toreb strzeleckich od najlepszych producentów, 5.11, Helikon, Double Alpha. Torba strzelecka pomieści twój cały ekwipunek niezbędny na strzelnicy, a dzięki dużej ilości kieszeni, oraz organizerom, całe twoje wyposażenie będzie należycie uporządkowane. Szczególnie polecamy wykonane z Cordury, torby strzeleckie Helikon. Tym co je wyróżnia jest system Versatile Insert System dzięki któremu użytkownik może samodzielnie konfigurować układ kieszeni i elementy wyposażenia torby. W skład systemu wchodzą kabury, uchwyty na magazynki, zarówno pistoletowe jak i karabinowe, różnorakie organizery i panele w systemie molle. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą toreb strzeleckich.

Brak produktów

Do określenia Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie