Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Kolor
więcej... mniej
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,9/5)Bazuje na 119 ocenach produktów i na 59 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Ładownice

Ładownice – to bardzo istotny element wyposażenia strzeleckiego. Dzięki nim jesteśmy w stanie przenosić wszelkiego rodzaju sprzęt, na czele z magazynkami do broni. Dobór odpowiedniego rodzaju ładownic oraz ich optymalne rozmieszczenie i dostosowanie do własnych potrzeb są bardzo istotne dla efektywności naszego strzelania. To drugi po kaburze tak istotny element naszego oporządzenia, dlatego do jego wyboru powinniśmy przyłożyć szczególną uwagę.

Jak każdy element wyposażenia strzeleckiego, również ładownice powinniśmy dobierać przede wszystkim pod kątem aktywności, którą się zajmujemy. W przypadku wykorzystywania ich podczas pełnienia służby (np. w policji, straży granicznej, czy wojsku) warto zwrócić uwagę na bezpieczeństwo przenoszenia magazynków. Rozwiązania, które sprawdzą się na torze IPSC, mogą nie być wystarczające podczas prowadzenia wielogodzinnych działań taktycznych, czy np. prowadzenia interwencji, gdzie funkcjonariusz może być zmuszony do użycia siły fizycznej. Inne ładownice wybierzemy także do swojego EDC. Wewnętrzne ładownice na pojedyncze magazynki nie będą przykuwać uwagi pozwalając na zachowanie charakteru low-profile. W przypadku strzelectwa dynamicznego priorytetem powinno być z kolei tempo wymiany magazynka, możliwość konfiguracji układu ładownic pod siebie, etc.

Obecnie rynek taktyczny przeżywa szczególny rozwój. Niezbyt wygodne, nylonowe ładownice odeszły do lamusa, ustępując miejsca nowoczesnym konstrukcjom wykorzystującym innowacyjne materiały i rozwiązania. Z łatwością znaleźć można skuteczne konstrukcje uniwersalne, których regulacja pozwala na używanie ich do wielu rodzajów broni. Bez problemu dostępne są także specjalistyczne konstrukcje projektowane z myślą o konkretnej platformie (np. AR, AK). Poza wyborem właściwej ładownicy bardzo istotne jest także optymalne ułożenie ich na pasie lub kamizelce taktycznej. Dostęp do ładownic powinien być łatwy i wręcz instynktowny. Dobrym rozwiązaniem dla sprawniejszej wymiany magazynków jest używanie worków zrzutowych. Za ich pomocą zrzut pustych magazynków odbywa się bardzo szybko, co jest istotne zarówno na dynamicznym torze, jak i podczas prowadzenia działań taktycznych.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroką ofertę różnego rodzaju ładownic przeznaczonych do broni krótkiej, karabinów oraz strzelb. Wśród produktów takich firm jak Helikon-Tex, DoubleTap, Direct Action, czy Ghost International znajdziesz modele zaprojektowane z myślą o wszystkich najpopularniejszych konstrukcjach. Jeśli więc zajmujesz się strzelectwem dynamicznym, potrzebujesz wytrzymałych i sprawdzonych konstrukcji do pełnienia codziennej służby lub używasz ładownic hobbystycznie na strzelnicy, czy np. podczas uprawiania airsoftu, koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem. W e-militaria.pl z pewnością znajdziesz to czego szukasz!

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się