Filtruj według
Kategorie
Cena
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

DD Hammocks

Camping i Outdoor

Płachta Biwakowa DD Hammocks Tarp S 2.8x1.5 - Olive Green

229,00 zł
DD Hammocks Tarp S to jednoosobowa, płachta biwakowa o wymiarach 2,8 m x 1,5 m, która jest doskonałą alternatywą dla namiotu i pozwala na szybkie zbudowanie schronienia w niemal każdym terenie.
Hamaki

Hamak DD Hammocks Camping - Olive Green

169,00 zł
Hamak DD Hammocks Camping to niezwykle uniwersalny model wypuszczony w 2005 roku, który umożliwi wygodne biwakowanie w terenie. Dedykowany jest głównie użytkownikom, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w...
Camping i Outdoor

Płachta Biwakowa DD Hammocks Tarp 3.5x3.5 - Olive Green

299,00 zł
DD Hammocks Tarp to uniwersalna płachta biwakowa o wymiarach 3,5m x 3,5m, która jest doskonałą alternatywą dla namiotu i pozwala na szybkie zbudowanie schronienia w niemal każdym terenie.

DD Hammocks – Ta brytyjska firma została założona przez podróżnika, Nicka Vansittarta w 2005 roku. Wcześniej Nick wiele lat poświęcił na wyprawy po całym świecie, m.in. z Indonezji do Edynburga przez południowo-wschodnią Azję, Chiny, Mongolię, Rosję i Europę (łącznie 26 tys. Kilometrów, których pokonanie zajęło mu 8 miesięcy). Podczas tych podróży, oraz mniejszych outdoorowych aktywności w Szkocji Nick odkrył hamak uznając go za świetną alternatywę (i idealny kompromis wymiarów i wagi) dla namiotu, zwłaszcza w ultralekkiej turystyce. Co więcej, stwierdził również, że takie rozwiązanie nocowania w terenie jest także znacznie bardziej komfortowe od typowego namiotu. Przez lata szukał idealnego rozwiązania, łączącego wszystkie najlepsze cechy hamaków, których dotychczas używał oraz zachowującego jednocześnie to na czym mu zależało, czyli lekkość, kompaktowość, komfort i niską cenę. Ostatecznie Nick Vansittart uznał, że takiego produktu na rynku po prostu nie ma, przez co postanowił stworzyć go sam. Tak narodził się pierwszy model – Camping hammock, oraz cała firma DD Hammocks.

Od tego czasu twórca szkockiej firmy niewątpliwie nie osiadł na laurach. Cały czas organizuje odważne wyprawy, podczas których testuje kolejne ze swoich pomysłów. Swoje hamaki sprawdza w różnych warunkach i strefach klimatycznych m.in. podczas samochodowej podróży (w starej Skodzie) ze Szkocji do Mongolii, w kambodżańskiej dżungli podczas pory deszczowej (gdzie hamakową moskitierę używano jako improwizowaną sieć na ryby), czy w trakcie wyprawy na Saharę, do Liberii czy Sierra Leone. Nic więc dziwnego, że hamaki DD Hammocks to jeden z najlepszych produktów na rynku po który sięgają zarówno inni podróżnicy, jak i hobbyści szukający wytrzymałego i komfortowego sposobu na spędzenie nocy podczas uprawiania bushcraftu. Po produkty szkockiej firmy sięgają również profesjonaliści, przedstawiciele służb mundurowych etc.

Firma stale się rozwija wprowadzając na rynek nowe, innowacyjne produkty, oraz rozwijając i udoskonalając rozwiązania już wcześniej stosowane. Szeroka oferta marki pozwala dobrać odpowiedni produkt do wszystkich zastosowań, niezależnie od strefy klimatycznej w którą się wybierasz. Jeśli więc planujesz wyprawę życia czy po prostu szukasz komfortowego sposobu na spędzenie nocy w terenie, hamaki od DD Hammocks idealnie się w tym celu sprawdzą!

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się