Filtruj według
Kategorie
Cena
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,8/5)Bazuje na 15 ocenach produktów i na 10 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Alta Tactical

Alta Tactical – to firma, której historia liczy już przeszło 40 lat. Choć marka specjalizuje się w produkcji bardzo wąskiej kategorii produktów – taktycznych ochraniaczy kolan i łokci, w tej dziedzinie jest niewątpliwie najbardziej cenioną firmą na świecie. O wysokiej jakości produktów Alta Tactical mówi sam fakt wykorzystywania ich przez jednostki specjalne z całego świata (m.in. polskie czy amerykańskie), a także liniowe oddziały policji (w której specyfika służby często sprawia, że takie ochrony stawów są szczególnie przydatne). Przystępne ceny sprawiają również, że produkty firmy popularne są także w mniej profesjonalnych zastosowaniach, np. w airsofcie, paintballu, innych sportach czy w branżach wymagających dodatkowej ochrony stawów. Popularność marki najlepiej pokazują liczby - przez ponad 40 lat działalności firma wyprodukowała ponad 40 milionów (!) ochraniaczy.

Produkty Alta zapewniają bardzo wysoki poziom ochrony zarówno przed stłuczeniami i kontuzjami związanymi z uderzeniem, jak i przed rozcięciami (zarówno elementów odzieży jak i samego ciała) lub skaleczeniami. Przy tym produkty firmy zapewniają wysoką mobilność nieodzowną w działaniach taktycznych, oraz trwałość i przede wszystkim komfort użytkowania. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroką gamę nakolanników i nałokietników Alta w różnych kolorach i kamuflażach, tak by każdy był w stanie dopasować produkt do swoich zastosowań oraz osobistych preferencji.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się