Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Mactronic

Latarki MacTronic

Latarka Mactronic Black Eye Mini - MX512L

99,99 zł
Mactronic Black Eye Mini to kompaktowych rozmiarów bateryjna latarka taktyczna o bardzo mocnym strumieniu światła wyposażona w focus.
Latarki MacTronic

Latarka Czołowa Mactronic Nomad 03 THL0022

259,00 zł
Lampa czołowa o mocy 340lm dzięki diodzie Cree XPL LED. Dodatkowo posiada czerwoną diodę. Wyposażona w białą przesłonę rozpraszającą światło oraz zielony filtr. Posiada wskaźnik poziomu baterii. Wodoodporna...

Mactronic – to światowej klasy firma zajmująca się produkcją latarek różnorakiego zastosowania. Choć nazwa marki na to nie wskazuje, Mactronic ma swoją siedzibę w Polsce. Historia producenta rozpoczęła się w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia, gdy Czesław Mocek założył przedsiębiorstwo zajmujące się wykonywaniem latarek. Przez następne ćwierć wieku firma rozwijała swoją ofertę, udoskonalała produkty oraz zajmowała kolejne rynki. W tym czasie Mactronic wyrósł na największego w Polsce i jednego z największych Europie producentów sprzętu tego typu.

Filozofia marki zawsze była zgodna z początkowymi założeniami jej twórcy – Czesława Mocka. Polski producent chciał zapewniać klientom wyroby najwyższej możliwej jakości. Firma realizuje te postulaty zarówno przez używanie najlepszych materiałów na rynku, ale również dużą innowacyjność technologiczną. W Mactronic doskonale zdają sobie sprawę, że we współczesnej branży taktycznej, zwłaszcza w tak dużym stopniu opartej na elektronice, nie można pozwalać sobie na upuszczanie szansy, w postaci kolejnych technicznych nowinek. Ciągła ewolucja oferty firmy, oraz projektowanie nowych modeli powoduje, że od prawie dwudziestych lat pozostaje ona jednym z liderów światowego rynku.

Swoją ofertę Mactronic adresuje przede wszystkim do branży taktycznej i militarnej. Latarki polskiego producenta przez lata dowiodły swojej przydatności, będąc w użyciu funkcjonariuszy służb mundurowych, pracowników ochrony, ratowników medycznych czy operatorów jednostek specjalnych. To właśnie linia Tactical stanowi główną część asortymentu marki. Jednak przez lata obecności na rynku Mactronic mocno rozszerzył gamę swoich produktów. Firma wytwarza w ramach linii Professional i Adventure między innymi latarki dla potrzeb turystyki, tak amatorskiej jak i profesjonalnej, sportowców, majsterkowiczów czy rowerzystów. We wszystkich tych grupach produkty polskiego producenta cieszą się dużą popularnością. Mactronic nie przestaje się jednak rozwijać i stale konsultuje nowe projekty z rosnącą rzeszą klientów. Do dziś firmie przyświeca jeden główny cel – tworzyć najwyższej jakości produkty, jak najlepiej przystosowane do potrzeb ich użytkowników.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór latarek polskiej marki. Niezależnie więc, czy potrzebujesz niezawodnej latarki do Twojego EDC, małej lecz skutecznej latarki-breloka (np. do klucze) albo czołówki czy wysokiej mocy szperacza do specjalistycznych zastosowań, niewątpliwie znajdziesz coś dla siebie w bogatym asortymencie produktów Mactronic.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się