Filtruj produkty przez:

Kategorie
więcej ... mniej
Cena
1 1569
Producenci
Rozmiar
więcej ... mniej
Kolor
więcej ... mniej

Ochronniki Słuchu

Ochrona słuchu to bardzo ważny aspekt dla każdego strzelca. Nawet krótkie oddziaływanie nadmiernego hałasu może spowodować nieodwracalne uszkodzenia słuchu, dlatego też odpowiednie ochronniki słuchu są niezmiernie ważne. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zarówno proste zatyczki ochronne, tradycyjne słuchawki tłumiące, jak i najwyższej klasy aktywne ochronniki słuchu. Każdy w zależności od swoich preferencji i wymagań znajdzie odpowiedni dla siebie model. Dla osób okazjonalnie korzystających ze strzelnicy polecamy tradycyjne zatyczki, lub słuchawki. Natomiast dla osób profesjonalnie zajmujących się strzelectwem nieodzownym elementem wyposażenia są aktywne ochronniki słuchu.
Ochronniki tego typu wyposażone są w funkcję aktywnej redukcji hałasu dzięki czemu błyskawicznie reagują na gwałtowny, wywołany wystrzałem hałas. Jednocześnie użytkownik jest w stanie słyszeć dźwięk mowy oraz dźwięki o niskim natężeniu do dziesięciu razy lepiej niż w przypadku konwencjonalnych ochronników słuchu. Korzystanie z ochronnika słuchu z funkcją aktywnej redukcji hałasu zapewnia niebywały komfort, oraz ogromne możliwości. Zwiększa także bezpieczeństwo ponieważ cały czas jesteśmy w stanie odbierać dźwięki z otoczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Ochronniki Aktywne

  Ochronniki Aktywne

  Aktywne ochronniki słuchu to niezbędne wyposażenie każdego kto spędza dużo czasu na strzelnicy. Wyposażone są w zaawansowaną elektronikę, filtry częstotliwości oraz we wbudowane mikrofony, które błyskawicznie reagują na gwałtowny, wywołany wystrzałem hałas. Jednocześnie w aktywnych ochronnikach słuchu użytkownik jest w stanie słyszeć dźwięk mowy oraz dźwięki o niskim natężeniu do dziesięciu razy lepiej niż w przypadku konwencjonalnych pasywnych ochronników słuchu.  Wykorzystanie aktywnych ochronników słuchu zapewnia strzelcowi komfort,  a także zwiększa bezpieczeństwo na strzelnicy. W naszej ofercie znajdą Państwo aktywne ochronniki renomowanych firm takich jak 3M Peltor oraz MSA, a także tańsze propozycje np. aktywne ochronniki Mil-Tec i Real Hunter, cechujące się bardzo dobrym stosunkiem cena/jakość.

 • Ochronniki Pasywne

  Ochronniki Pasywne

 • Wkładki douszne

  Wkładki douszne

 • Akcesoria

  Akcesoria

Brak produktów

Do określenia Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie