Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi
Brak tagów

Plecaki Eberlestock

Plecaki Eberlestock. Eberlestock to amerykański producent plecaków wojskowych i myśliwskich, a także toreb i akcesoriów strzeleckich. Tym co wyróżnia produkty Eberlestock jest ich bezkompromisowa jakość wykonania, oraz nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne. Potwierdzeniem najwyższej jakość jest fakt iż plecaki Eberlestock są szeroko wykorzystywane przez jednostki wojska i policji na całym świecie.
Na szczególną uwagę zasługują plecaki dedykowane do przenoszenia broni. Eberlestock w swojej ofercie posiada zarówno plecaki przeznaczone do skrytego przenoszenia pistoletów maszynowych i karabinków z rodziny AR. Jak również specjalistyczne plecaki snajperskie dedykowane do przenoszenia broni długiej. 

Czytaj więcejPokaż mniej

Plecaki Eberlestock to wysoce specjalistyczne produkty dedykowane osobom zajmującym się strzelectwem. Po wyroby marki chętnie sięgają funkcjonariusze służb mundurowych, żołnierze i operatorzy jednostek specjalnych. Szczególną popularnością plecaki strzeleckie Eberlestock cieszą się wśród snajperów i strzelców wyborowych, dla których oryginalnie zostały zaprojektowane wyroby marki.

Historia marki rozpoczęła się od Glena Eberle – amerykańskiego biathlonisty. Jego pierwszym produkt był jednak zgoła odmienny od dzisiejszej działalności firmy. Była to lekka kolba karabinka biathlonowego, która na zawsze zrewolucjonizowała tę dyscyplinę sportu. Innowacyjny wynalazek Amerykanina dał zauważalną przewagę olimpijskiej kadrze USA, a w końcu został przyjęty szerzej i jest używany aż do dziś. To właśnie od połączenie nazwiska twórcy – Eberle i angielskiego słowa określającego łoże broni – Stock, powstała nazwa marki używana do dziś.

Prawdziwym przełomem w historii Eberlestock było jednak zaprojektowanie pierwszych plecaków. Poza sportowym epizodem, Glen Eberle był również zapalonym myśliwym, samotnie przemierzającym góry Idaho. Pełnił również służbę w wojsku, gdzie lepiej poznał problemy i zapotrzebowanie na sprzęt żołnierzy. To właśnie plecak do przenoszenia broni długiej stał się czołowym produktem marki. Powodów jego powstania było kilka. Pierwszym była oczywista niewygoda noszenia długich karabinów wyborowych. Drugim z kolei, były pogłoski o łatwym rozpoznawaniu amerykańskich snajperów podczas misji wojskowych, właśnie ze względu na charakterystyczny kształt długiej broni. Plecaki snajperskie Eberlestock miały więc zapewniać wygodę i bezpieczeństwo żołnierzom podczas prowadzenia działań. Karabin umocowany w specjalnie zaprojektowanym plecaku nie tylko był komfortowy w noszeniu, ale również nie sposób było poznać, czym jest w istocie. W związku z tym, snajperzy i strzelcy wyborowi armii całego świata zaczęli chętnie sięgać po produkty amerykańskiej marki. Plecaki na broń Eberlestock stale zyskiwały na popularności, a dziś cieszą się ogromnym uznaniem na całym świecie.

Podstawowym produktem firmy wciąż pozostają typowe plecaki snajperskie. Ich konstrukcja jest stosunkowo prosta. Karabin umieszczany jest w zintegrowanym, długim pokrowcu stanowiącym najbliższą pleców kieszeń. Dzięki temu jest on dobrze zbalansowany, nie przeszkadzając nawet w długotrwałym noszeniu. Użytkownik ma przy tym bardzo dobry dostęp do broni, która może być użyta, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Ponadto modele takie jak Gunslinger II Pack, X3 LoDrag Pack, czy Phantom Pack to plecaki wojskowe pozwalające nie tylko na przenoszenie karabinu wyborowego, ale także pozostałego ekwipunku. Zróżnicowana pojemność różnych produktów marki, pozwala na wykonywanie zróżnicowanych działań taktycznych.

Oferta amerykańskiej firmy nie kończy się jednak na wyrobach przeznaczonych typowo dla strzelców wyborowych i snajperów. Jednym z ciekawszych produktów w asortymencie są plecaki na broń przeznaczone dla strzelców sportowych. Warto wymienić choćby model UpRanger Pack, który powstał specjalnie z myślą o zawodnikach konkurencji 3GUN. Plecak poza dużymi możliwościami personalizacji oraz wygodnym systemem nośnym posiada również możliwość zamontowania po bokach specjalnych pokrowców na karabin i strzelbę. Dzięki temu w wygodnej formie możliwe jest przenoszenie całego ekwipunku potrzebnego na strzelnicy. Eberlestock produkuje również klasyczne plecaki wojskowe (np. Halftrack Pack), które podobnie jak reszta wyrobów cechują się niezwykle wysoką jakością wykonania i wytrzymałością.

Produkty amerykańskiej marki to specjalistyczne wyroby od lat doceniane przez rzeszę profesjonalistów. Firma pozostaje w zasadzie niepodzielnym liderem jeśli chodzi o plecaki snajperskie i rozwiązania do wygodnego przenoszenia broni. Przez długie lata obecności na rynku Eberlestock zyskało w pełni zasłużoną reputację oraz popularność na całym świecie. Jeśli więc zajmujesz się strzelectwem dynamicznym, czy długodystansowym, pełnisz służbę w formacjach mundurowych, jesteś myśliwym, lub z jakiekolwiek innego powodu szukasz wygodnych rozwiązań, które sprawdzą się przy transporcie karabinu, czy innej broni długiej, koniecznie sprawdź nasz asortyment produktów Eberlestock. Plecaki snajperskie tego producenta, które znajdziesz w e-militaria.pl z pewnością przypadną Ci do gustu.

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się