Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Stag Arms

Stag Arms to amerykański producent broni palnej, który koncentruje się przede wszystkim na wytwarzaniu karabinków platformy AR. Marka cieszy się wysoką renomą i stale rozwija się eksportując swoje produkty do kolejnych krajów na całym świecie. Wyroby Stag Arms coraz częściej są wybierane również przez polskich użytkowników, którzy doceniają świetną jakość wykonania broni.

Historia marki rozpoczęła się ponad dwie dekady temu, w 2003 roku. Stag Arms został założony przez Marka Malkowskiego, którego celem było stworzenie produkowanego w 100% w USA współczesnego karabinka sportowego. Świetna jakość oferowanych produktów przyczyniła się do błyskawicznego rozwoju marki, która już po kilku latach była jednym z liderów tego segmentu rynku Stanów Zjednoczonych. Już od początku swojej historii Stag Arms pozostawał pionierem innowacji i nowoczesnych rozwiązań dostosowanych do różnych użytkowników, między innymi oferując swoje karabinki w prawo- i leworęcznych wersjach, a także projektując nowe modele bazujące na doświadczeniach i feedbacku otrzymywanym od klientów. Stag Arms wsławił się także świetną, dożywotnią gwarancją zarówno na karabinki, jak i lufy. Od 2016 roku Stag Arms pozostaje częścią White Wolf Capital.

Podstawą oferty Stag Arms są sportowe karabinki taktyczne platformy AR. Broń oferowana pod nazwami Stag 10 i Stag 15 charakteryzuje zastosowanie wytrzymałych, nowoczesnych materiałów oraz innowacyjnych technologii. Karabinki są dostępne w różnych długościach luf oraz wariantach kolorystycznych. Wszystkie są zgodne z wojskowymi specyfikacjami Mil-spec, dzięki czemu wymiana elementów czy części jest wyjątkowo łatwa.

Marka Stag Arms oferuje także powtarzalne karabinki czterotaktowe pod nazwą Pursuit. Te repetiery dostępne w kalibrach .308, czy 6,5CM doskonale sprawdzają się w sportowych strzelaniach precyzyjnych. Często sięgają po nie również myśliwi, ceniąc ich niezawodność i wytrzymałość.

Dziś firma Stag Arms pozostaje jednym z liderów branży broni palnej. Karabinki AR z oferty amerykańskiego producenta stale zyskują uznanie rzeszy użytkowników na całym świecie. Oferta marki jest wciąż udoskonalana i rozszerzana, wprowadzając modele dedykowane różnorodnym dyscyplinom i aktywnościom strzeleckim. Jeśli więc szukasz sprawdzanego karabinka dla siebie, koniecznie zapoznaj się z asortymentem broni Stag Arms dostępnym w sklepie e-militaria.pl. Wśród zróżnicowanych modeli z pewnością znajdziesz coś w sam raz dla siebie.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się