Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,7/5)Bazuje na 18 ocenach produktów i na 11 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Zawieszenia do Broni

Zawieszenia do broni – W tej kategorii znajdziesz szereg produktów przeznaczonych do wygodnego i efektywnego przenoszenia broni palnej. To niezbędny element wyposażenia każdego strzelca korzystającego z broni długiej takiej jak karabiny, czy strzelby. Wśród licznego asortymentu zawieszeń do broni znajdziesz modele sprawdzające się idealnie w strzelectwie praktycznym, czy podczas wykonywania działań taktycznych.

Podstawę oferty tego rodzaju produktów stanowią typowe jedno, dwu i trzypunktowe zawieszenia do broni długiej. Z ich pomocą przenoszenie karabinu, czy strzelby stanie się znacznie wygodniejsze, umożliwiając odciążenie rąk i barków. Używając tego rodzaju zawieszeń możliwe jest również wykorzystywanie kilku jednostek broni jednocześnie, np. podczas zawodów 3Gun, czy wykonywania działań taktycznych. W kategorii znajdziesz także asortyment smyczy do broni krótkiej, z pomocą której z łatwością zabezpieczysz pistolet, ale także inne elementy wyposażenia, takie jak nóż, latarka, czy portfel. Po tego rodzaju rozwiązanie często sięgają funkcjonariusze formacji mundurowych, np. policji, którzy podczas codziennej służby narażeni są np. na próby zaboru broni. W naszej ofercie znajdziesz także innowacyjne uchwyty magnetyczne. Tego typu wyposażenie coraz chętniej wykorzystywane jest przez strzelców dynamicznych. Dzięki wyjątkowej prostocie konstrukcji zajmuje ono bardzo niewiele miejsca w oporządzeniu, pozwalając jednocześnie na bardzo wyjątkowe i pewne przenoszenie karabinu lub strzelby.

W ofercie e-militaria.pl znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju zawieszeń do broni. Z produktów takich firm jak Helikon-Tex, Direct Action, 5.11, czy Cetacea Tactical korzystają profesjonaliści i hobbyści na całym świecie, ceniąc sobie świetne projekty, wysoką jakość wykonania i wytrzymałość. Oporządzenie i akcesoria do broni palnej to elementy wyposażenia, w przypadku których zawsze warto sięgać po najlepsze, sprawdzone produkty. Jeśli więc szukasz zawieszenia do broni w sam raz trafiającego w Twoje potrzeby, koniecznie zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu.

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się