Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

IMI Defence

IMI Defense Ltd – to izrealska firma zajmująca się produkcją akcesoriów do broni palnej. Historia marki rozpoczęła się w 1998 roku w mieście Ein Ayala. Dzięki latom doskonalenia swoich produktów IMI Defense stało się jednym z popularniejszych wytwórców na rynku. Główną część asortymentu firmy stanowią kabury do broni palnej wykonane z polimerów. Marka jako jedna z pierwszych na świecie sięgnęła po to rozwiązanie przyczyniając się do zrewolucjonizowania całej branży. Produkty IMI Defense wsławiły się doskonałą wytrzymałością oraz idealnym spasowaniem z bronią czy elementami wyposażenia, co gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo użytkownika.

Oferta izraelskiego producenta, jak wielu firm w branży skierowana jest przede wszystkim dla służb mundurowych, wojska, sił specjalnych czy pracowników ochrony na całym świecie. Marka idzie jednak z duchem czasu produkując również całą gamę wyrobów adresowanych do cywilnych posiadaczy broni. Poza wspomnianymi już kaburami IMI Defense proponuje klientom również duży wybór ładownic, a także elementów broni takich jak chwyty pistoletowe, chwyty przednie, polimerowe magazynki (do systemów AR, AK, czy broni bocznego zapłonu, wszystkie wysoko cenione na rynku za ich wysoką wytrzymałość), łoża (AK, AR czy MP5) i mechaniczne przyrządy celownicze (zarówno polimerowe jak i aluminiowe). Firma oferuje również celowniki kolimatorowe swojej produkcji.

Poza wszelkimi akcesoriami do broni izraelska marka jest również producentem systemów treningowych, przede wszystkimi dla systemów AR i AK. Pozwalają one na wykorzystywanie akcesoriów do ostrych odpowiedników. Jedną z nowości w ofercie IMI Defense, która szturmem podbiła rynek jest Kidon™ - system pozwalający na przekształcenie pełnowymiarowego pistoletu (pasuje do większości modeli dostępnych na rynku) w karabinek.

We wszystkich swoich produktach izraelski producent stawia na jakość wykonania i wytrzymałość używanych materiałów. Wyroby poddawane są rygorystycznym testom i sprawdzane w boju m.in. przez operatorów izraelskich jednostek specjalnych. O ich jakości świadczy również wykorzystywanie przez formacje mundurowe na całym świecie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele kabur, ładownic i mniejszych akcesoriów do broni produkcji IMI Defense. Jeśli potrzebujesz asortymentu sprawdzonych produktów do Twojej jednostki, niewątpliwie zainteresuje Cię oferta izraelskiej marki.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się