Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (5/5)Bazuje na 4 ocenach produktów i na 1 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Maty Strzelecke

Maty strzeleckie – to element wyposażenia, który znacznie podnosi komfort strzelania. Ich głównym przeznaczeniem jest oczywiście strzelectwo długodystansowe (long range shooting). Oddanie celnego strzału na często niebotyczne odległości na jakich odbywają się zawody, wymaga maksymalnego skupienia i koncentracji. W związku z tym bardzo istotne jest zapewnienie sobie maksymalnego komfortu. Profesjonalne maty strzeleckie gwarantują nie tylko wysoką wygodę użytkowania, ale również szereg praktycznych rozwiązań i udogodnień.

Strzelectwo długodystansowe dopiero na przestrzeni ostatnich lat zaczęło zyskiwać w Polsce większą popularność. Obecnie dostępność sprzętu projektowanego z myślą o tej aktywności jest coraz lepsza. Jedną z firm, które dużą uwagę zaczęły przywiązywać do tej dziedziny sportu jest polski producent Helikon-Tex. Jednym z produktów dostępnych w jej ofercie są właśnie profesjonalne maty strzeleckie. Podstawową ich funkcją jest oczywiście odizolowanie strzelca od podłoża. Pozwala to zarówno na przyjęcie wygodniejszej pozycji nie przejmując się wszelkimi przeszkodami, ale także izolację choćby od wilgoci, która może być uciążliwa podczas prowadzenia dłuższych strzelań. Maty charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością dzięki zastosowaniu Cordury® 500D oraz specjalnej pianki. Wyposażone są także w panel Velcro, z pomocą którego w łatwy sposób można spersonalizować matę. Szybki montaż z użyciem rzepa pozwala na doczepienie akcesoriów takich jak kieszeń na amunicję, tabele balistyczne etc. Maty Helikon-Tex posiadają również pętle umożliwiające szybką stabilizację za pomocą śledzi, co ma znaczenie zwłaszcza na miękkim podłożu. Całość szybko składa się do kompaktowej formy, którą jesteśmy w stanie łatwo przenosić za pomocą uchwytu, lub taśmy naramiennej.

Odpowiednio zaprojektowana, wytrzymała mata strzelecka to nieodłączny element wyposażenia każdego strzelca długodystansowego. Dzięki niej z łatwością można przyjąć wygodną pozycję strzelecką, zyskać wygodne i stabilne oparcie dla dwójnogu etc. Zastosowanie tego rodzaju akcesoriów nie kończy się jednak na strzelectwie długodystansowym. Po maty strzeleckie chętnie sięgają wszelkiego rodzaju miłośnicy broni palnej, strzelcy pneumatyczni i wszelcy hobbyści strzelający z postawy leżącej.

W ofercie e-militaria.pl znajdziesz szeroki wybór tego rodzaju produktów. Wśród wyrobów takich firm, jak Helikon-Tex, Eberlestock lub CED, z pewnością znajdziesz model odpowiadający Twoim potrzebom. Jeśli więc szukasz maty strzeleckiej w sam raz dla siebie, koniecznie zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu.

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się