Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Bolle

Bolle Safety - okulary o gogle ochronne z Francji

Bolle Safety – Historia tej francuskiej firmy jak wielu dzisiejszych liderów rynku zaczęła się jeszcze pod koniec dziewiętnastego wieku. Wtedy to, w 1888 roku, w małej miejscowości Oyonnax we wschodniej Francji powstał nieduży zakład produkcyjny rodziny Bollé. Początkowo obszarem działalności zakładu były grzebienie i akcesoria wykonywane z rogu, jednak od 1936 roku firma rozpoczęła produkcję okularów przeciwsłonecznych z tworzyw sztucznych (wtedy jeszcze celuloidu i rhodoidu).

Prawdziwa rewolucja przyszła po drugiej wojnie światowej gdy rodzina Bollé stała się pionierem w produkcji akcesoriów z odlewanego nylonu, technologicznej nowinki tamtych czasów. Już w 1950 roku w katalogu firmy znalazły się pierwsze okulary i gogle ochronne zapewniające najwyższe w tym czasie standardy bezpieczeństwa. Już w dekadę później Bolle śmiało weszło w kolejne działki rynku zajmując się produkcją sprzętu sportowego (zaczynając od gogli narciarskich), a także produktów przeznaczonych dla francuskiej armii, marynarki i lotnictwa.

Bolle, jako prawdziwy lider rynku, stawia na ciągły rozwój i udoskonalanie swoich pomysłów. Współczesna historia marki to wymyślanie i wdrażanie kolejnych innowacyjnych rozwiązań, takich jak wprowadzona w latach 70’ powłoka anti-fog, czy zaprezentowane dwadzieścia lat później specjalne okulary chroniące przed wiązką lasera.

Dziś z okularów i gogli Bolle safety korzystają zarówno sportowcy, osoby pracujące z maszynami wymagającymi ochrony wzroku, jak i miłośnicy strzelectwa, czy służby mundurowe. W ofercie sklepu e-militaria.pl znajdziesz pełną gamę okularów strzeleckich i gogli ochronnych Bolle spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa. Duży wybór modeli oraz wariantów kolorystyki i detali sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie w ofercie tej francuskiej firmy.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się