Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Rozmiar
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (4,5/5)Bazuje na 2 ocenach produktów
Popularne tagi
Brak tagów

Bransoletki

Bransoletki – to prosty drobiazg, który może stanowić świetne uzupełnienie Twojego wyposażenia. Poza funkcją estetyczną część bransoletek, ma również jak najbardziej praktyczne zastosowanie. W nieprzewidzianej, kryzysowej sytuacji, ich posiadanie może pomóc uniknąć poważniejszych kłopotów.

Silikonowe opaski są niejako odpowiednikiem klasycznych morale patchy. To minimalistyczny dodatek, na którym wytłoczone są znane z naszywek, często prześmiewcze hasła. W przeciwieństwie do morale patchy jednak, jest to na tyle drobny element, że spokojnie używać można go nie tylko w połączeniu z typowo taktyczną odzieżą. Tego typu opaska świetnie pasuje do codziennego, a pewnych stylizacjach nawet bardziej eleganckiego stroju.

Drugą grupą produktów w tej kategorii są typowe bransoletki survivalowe. Tego typu dodatki wykonane z wytrzymałego paracordu 550 cechuje ciekawy, militarny wygląd. Nie jest to jednak ich jedyne zastosowanie. Założeniem takich bransoletek jest posiadanie dodatkowego zapasu sznurka, który przydać może się w sytuacji awaryjnej. Po rozpleceniu, z tego rodzaju bransoletki survivalowej, jesteśmy w stanie uzyskać (w zależności od modelu i rozmiaru) ok. 2-3m wytrzymałej linki spadochronowej. Taka ilość spokojnie wystarczy do np. rozpalenia ognia za pomocą łuku ogniowego, zbudowania schronienia, czy prowizorycznej naprawy sprzętu. Co więcej, paracord wykonane jest z wielu nici stanowiących jego rdzeń, umieszczonych w nylonowym oplocie. Jeśli wiec rozłożymy go na drobniejsze włókna, uzyskamy nawet osiem odcinków tej długości.

W asortymencie e-militaria.pl posiadamy bransoletki obu rodzajów, kilku cenionych producentów branży taktycznej. Jeśli szukasz niebanalnego dodatku do swojego stroju, który jednocześnie będzie miał praktyczne zastosowanie, sprawdź naszą ofertę.

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się