Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Merrell Tactical

Buty Merrell Tactical MOAB 2 WP 8" - Czarne (J15845) Buty Merrell Tactical MOAB 2 WP 8" - Czarne (J15845)
-10%
Limitowana oferta specjalna
Buty Merrell Tactical

Buty Merrell Tactical MOAB 2 WP 8" - Czarne (J15845)

629,10 zł 699,00 zł
Buty Merrell Tactical MOAB 2 WP 8" Czarne (J15845) to obuwie taktyczne z wysoką cholewką, które łączy w sobie nowoczesny, sportowy design oraz sprawdzone rozwiązania z butów outdoorowych.
Buty Merrell Tactical MOAB 2 LO - Czarne (J15861) Buty Merrell Tactical MOAB 2 LO - Czarne (J15861)
-10%
Limitowana oferta specjalna
Buty Merrell Tactical

Buty Merrell Tactical MOAB 2 LO - Czarne (J15861)

530,10 zł 589,00 zł
Merrell Tactical MOAB 2 LO Czarne (J15861) to obuwie taktyczne z niską cholewką, które łączy w sobie nowoczesny, sportowy design oraz sprawdzone rozwiązania z butów outdoorowych.
Buty Merrell Tactical MOAB 2 WP MID - Coyote (J15853) Buty Merrell Tactical MOAB 2 WP MID - Coyote (J15853)
-60,00 zł
Limitowana oferta specjalna
Buty Merrell Tactical

Buty Merrell Tactical MOAB 2 WP MID - Coyote (J15849)

599,00 zł 659,00 zł
Merrell Tactical MOAB 2 WP MID Coyote (J15849) to obuwie taktyczne z cholewką o średniej wysokości , które łączy w sobie nowoczesny, sportowy design oraz sprawdzone rozwiązania z butów outdoorowych.
Buty Merrell Tactical MOAB 2 LO - Coyote (J15861) Buty Merrell Tactical MOAB 2 LO - Coyote (J15861)
WYPRZEDAŻ
-90,00 zł
Limitowana oferta specjalna
Buty Merrell Tactical

Buty Merrell Tactical MOAB 2 LO - Coyote (J15857)

499,00 zł 589,00 zł
Merrell Tactical MOAB 2 LO Coyote (J15861) to obuwie taktyczne z niską cholewką, które łączy w sobie nowoczesny, sportowy design oraz sprawdzone rozwiązania z butów outdoorowych.
Buty Merrell Tactical

Buty Merrell Tactical MOAB 2 Tactical Response WP MID - Czarne (J45337)

579,00 zł
Merrell Tactical MOAB 2 Tactical Response WP MID Czarne (J45337) to obuwie taktyczne z cholewką o średniej wysokości, które łączy w sobie nowoczesny, sportowy design oraz sprawdzone rozwiązania z butów outdoorowych.
Buty Merrell Tactical

Buty Merrell Tactical Cham 8 Stretch Tactical - Coyote (J099407)

539,00 zł
Merrell Tactical Cham 8 Stretch Tactical w kolorze Coyote (J099407) to obuwie taktyczne z niską cholewką, które łączy w sobie lekkość i nowoczesny, sportowy design.
Buty Merrell Tactical

Buty Merrell Tactical Agility Peak LO Womens - Coyote (J17742)

519,00 zł
Merrell Tactical Agility Peak LO Womens Coyote (J17742) to damskie obuwie taktyczne z niską cholewką, które łączy w sobie lekkość i nowoczesny, sportowy design. Model ten doskonale sprawdzi się jako obuwie treningowe.

Merrel Tactical – to amerykańska firma zajmująca się produkcją najwyższej klasy obuwia taktycznego. Historia Merrella rozpoczęła się w 1981 roku, kiedy dwóch pracowników Rossignol Ski Company postawiło sobie za cel stworzenie nowych, wysokiej klasy butów trekkingowych, w przystępnej cenie. Byli to Clark Matis i John Schweitzer. Pomysłodawcy nawiązali współpracę z Randy I. Merrellem, producentem obuwia szytego na miarę, bardzo cenionego na rynku (cena pary butów oscylowała w okolicach pięciuset dolarów). Wspólnie twórcy opracowywali projekty i rozpoczęli produkcję. Już w dwa lata później, w 1983 roku na rynek trafiły pierwsze buty marki. Od początku wyroby okazały się wielkim sukcesem. Backpacker magazine nazwał nowopowstały produkt „Najbardziej komfortowymi i funkcjonalnymi butami w Ameryce Północnej”. Jeszcze w tym samym roku firma zaprezentowała obuwie formowane specjalnie dla potrzeb kobiecych stóp. Twórcy zdawali sobie sprawę z innego ich ukształtowania zależnego od płci i zaproponowali produkt idealnie dostosowany do tych różnic. Wysoka jakość i wygoda wyrobów Merrell sprawiła, że firma szybko zaczęła piąć się w górę w swojej branży.

W 1986 roku z firmy odszedł Randy Ivan Merrell, od którego nazwiska marka do dziś nosi nazwę. Postanowił on powrócić do swojej największej pasji – szycia obuwia na miarę. Tego samego roku sprzedano 25 tysięczną parę butów Merrell. Rok po odejściu szewca firma została sprzedana fińskiej marce Karhu. Duża spółka przeniosła większość produkcji do Azji, co pozwoliło zredukować ceny, a także zdecydowanie rozwinąć rynek. W 1988 roku Merrell notował już zyski rzędu czterech milionów dolarów. Rozwój produkcji trwał w najlepsze i spółka z roku na rok osiągała jeszcze większe wyniki, czasem wręcz dublując zeszłoroczną produkcję. W 1989 roku sprzedaż wynosiła 6, rok później 10, a w 1992 roku 20 milionów dolarów. Firma miała już swoich dystrybutorów w Kanadzie, USA, Wielkiej Brytanii czy Skandynawii. Do połowy lat dziewięćdziesiątych wyroby marki dostępne były już w dwudziestu dwóch krajach na całym świecie.

W 1997 roku marka Merrell sprzedana została wielkiej amerykańskiej spółce – Wolverine World Wide. Transakcja ta nie tylko przyczyniła się do dalszych wzrostów sprzedaży, ale też dalszego, projektowego rozwoju marki. Firma zaproponowała nowe, lżejsze modele m.in. do trail-runningu, trekkingu. Grupa designerów z Clarkiem Matisem na czele po serii zmian projektowych i udoskonaleń opracowała jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów Merrell – buty Jungle Moc. Okazały się one ogromnym sukcesem, w samym tylko 2002 roku sprzedając się w zawrotnej liczbie trzech i pół miliona par. Pięć lat później firma do swojej oferty dodała także inne akcesoria i elementy wyposażenia. W 2010 roku Merrell był już prawdziwym gigantem na rynku, notując przychody rzędu pięciuset milionów dolarów w ponad stu pięćdziesięciu krajach na całym świecie. Rozwój marki trwa do dziś, projektanci wciąż tworzą nowe, jeszcze lepsze produkty, a firma wypuszcza nowe linie wyrobów, przeznaczonych do różnych zastosowań.

Modele obuwia z linii Merrell Tactical to najwyższej klasy buty przeznaczone do działalności taktycznej i militarnej. Produkty znajdują uznanie wśród funkcjonariuszy służb mundurowych oraz cywilnych użytkowników na całym świecie. Modele takie jak MOAB 2 mimo krótkiej obecności na rynku już zyskały rangę kultowych i cieszą się dużą popularnością. W ofercie naszego sklepu znajdziesz cały przekrój taktycznej linii produktów Merrell. Firma, podobnie jak w przypadku pozostałych swoich produktów, stawia sobie za cel tworzenie najwyższej jakości obuwia, które zapewni użytkownikom komfort oraz wytrzymałość, wciąż zachowując racjonalne ceny. Buty marki dostępne są w różnych wariantach konstrukcyjnych (np. wysokość cholewki) i kolorystycznych, tak by każdy mógł dobrać obuwie pod swoje preferencje. Jeśli potrzebujesz najwyższej klasy produktów, do najbardziej wymagających zastosowań, koniecznie zapoznaj się z ofertą Merrell Tactical.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się