Filtruj produkty przez:

Kategorie
więcej ... mniej
Cena
449 999
Producenci
Kolor
więcej ... mniej

Plecaki Direct Action

Plecaki Direct Action. Szeroka oferta plecaków taktycznych i militarnych w różnych pojemnościach. Wszystkie plecaki Direct Action  produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Producent w swoich wyrobach stosuje laserowo wycinaną Cordurę, dodatki do plecaków takie jak klamry i sprzączki to wysokiej jakości komponenty firm Duraflex, oraz ITW. Dzięki temu mają Państwo pewność że zakupiony plecak będzie dobrze służył przez wiele lat.
Oferta firmy Direct Action zawiera niewielkie plecaki z serii Dust które świetnie sprawdzą się jako plecaki miejskie do codziennego noszenia (EDC).  Średniej wielkości plecaki z serii Dragon EGG, które idealnie nadają się na jednodniowe wyprawy w teren, mogą być także wykorzystywane jako większe plecaki EDC. Największym plecakami z oferty Direct Action jest seria Ghost. Są to plecaki zaprojektowane tak aby pomieścić podstawowe wyposażenie podczas 2-33 dniowych wypraw.  Wszystkie plecaki Direct Action można rozbudować z wykorzystaniem kieszenie w systemie Molle/Pals.
Plecaki Direct Action  dostępne są w szerokiej gamie kolorów jednolitych jaki i kamuflaży np. Multicam, kamuflaże z rodziny Pencott (m.in. bardzo popularny Greenzone), Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.

Brak produktów

Do określenia Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie