Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Pentagon

Pentagon – to grecka marka zajmująca się przede wszystkim produkcją odzieży militarnej i outdoorowej. Historia firmy rozpoczęła się w 1991 roku. Podobnie jak wielu producentów w branży pierwotnie obszarem działalności Pentagonu była sprzedaż nowych i używanych elementów wyposażenia wojskowego. Początkowo mały sklep dość szybko osiągnął rynkowy sukces i w dwa lata później firma otworzyła znacznie większe centrum dystrybucyjne w Grecji.

Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych rozpoczęła się zmiana, która na dobre odmieniła działalność marki. Klienci coraz częściej poszukiwali wyspecjalizowanego sprzętu militarnego, innowacji, nowych krojów i materiałów. Wtedy rozpoczął się rynkowy trend, który dziś często określa się „odzieżą taktyczną”. Klasyczne wojskowe modele ubrań nie były już wystarczające, podobne produkty dostępne były wyłącznie w specjalistycznych sportowo-outdoorowych sklepach. Wyrobów tych nie projektowano jednak z myślą o branży militarnej, czy działalności służb mundurowych i kolory w których były dostępne nie nadawały się do owych zastosowań. Wtedy niemiecka firma postanowiła zapełnić tę rynkową niszę. Pentagon rozpoczął poszukiwania producentów i partnerów, którzy dotychczas byli podwykonawcami dla wiodących marek outdoorowych. Firma wyszła z założenia, że najlepiej skorzystać z ogromnej wiedzy i doświadczenia, które Ci wytwórcy zgromadzili przez lata tworzenia sprzętu sportowego. Teraz wystarczyło stworzyć nowe linie produktów, zaprojektowanych specjalnie dla branży taktycznej.

Przez lata działalności na rynku Pentagon w dużej mierze skoncentrował się na tworzeniu nowych wzorów i kamuflaży, które jak najlepiej poradzą sobie w realiach dzisiejszego pola walki. Nowoczesne maskowania takie jak Pentacamo® i Grassman® szybko zyskały wielu zwolenników i do dziś cieszą się dużą popularnością. O jakości produktów tej marki świadczy ich popularność wśród profesjonalistów na całym świecie. Odzieży Pentagon używają służby mundurowe, takie jak wojsko, policja, straż pożarna etc. To właśnie we współpracy z funkcjonariuszami i korzystając z ich doświadczeń firma zaprojektowała linię produktów Tactical Sportswear™.

Celem Pentagonu wciąż pozostaje produkowanie wysokiej klasy odzieży i sprzętu militarnego, który łączy w sobie takie cechy jak jakość, innowacyjność, ale także świetny design i estetykę. Motto firmy brzmi „Dare to be Tactical!” – „Odważ się być taktyczny”, co dobrze podkreśla główny target marki. Nazwa i logo Pentagon pochodzi od greckiego słowa oznaczającego pięciokąt i symbolizować ma równowagę, człowieka (głowa i cztery kończyny), a także pięć zmysłów (słuch, wzrok, dotyk, węch i smak).

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki asortyment produktów niemieckiej marki. Wśród wyrobów Pentagon znajdziesz niemal wszystko co może być przydatne w działalności outdoorowej czy taktycznej, od odzieży (spodni, kurtek, bielizny i wielu innych) przez oporządzenie (plecaki, ładownice, kamizelki taktyczne etc.), aż po różnego rodzaju akcesoria (pokrowce na broń, poncha, rękawice czy organizery). Niezależnie więc czego poszukujesz, jeśli Twoim priorytetem jest wysoka jakość materiałów i produkcji, przemyślany krój oraz świetny design, na pewno spodoba Ci się oferta Pentagon.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się