Filtruj produkty przez:

Kategorie
więcej ... mniej
Cena
1 8999
Producenci
Rozmiar
więcej ... mniej
Długość
więcej ... mniej
Grupa Krwi
więcej ... mniej
Kolor
więcej ... mniej
Rozmiar Płyty SAPI
więcej ... mniej
Rodzaj / Rozmiar Pasa Cummerbund
więcej ... mniej
Wersja
więcej ... mniej
Długość smyczy (nierozciągnięta / rozciągnięta)
więcej ... mniej
Kolor
więcej ... mniej
Przeznaczenie
więcej ... mniej

Wyposażenie

Wyposażenie taktyczne jest często kojarzone z niezawodnymi akcesoriami i narzędziami ,którym zaufali funkcjonariusze wszelkich służb mundurowych. Dlatego też wielu użytkowników cywilnych zainteresowało się wieloma tego typu produktami i zaadoptowało jako sprzęt EDC. Zwyczajnie szpej taktyczny stał się synonimem rzeczy praktycznych. Dlatego ofertę budowaliśmy tak aby zadowolić zrówno użytkowników profesjonalnych jak i tych szukających dobrych produktów w rozsądnej cenie. W tym dziale znajdziecie spory wybór multitooli oraz noży taktycznych i EDC takich marek jak Gerber, Cold Steel, CRKT, Spydero. Pełną ofertę kamizelek taktycznych, ładownic i kieszeni firmy Condor, Direct Action czy 5.11. Wiele akcesoriów strzeleckich takich jak rękawice taktyczne firm Mechanix, Condor, Helikon, gogli oraz okularów ochronnych firm Bolle, ESS czy też ochronników słuchu 3M Peltor. Dodatkowo szeroki wybór latarek taktycznych Olight, Maglite czy Mactronic. Jedno jest pewne, jest w czym wybierać.

 • 5.11 Energy For The Frontline

  5.11 Energy For The...

  Akcja 5.11 ma na celu wspomóc osoby udzielające pierwszej pomocy oraz personel medyczny na całym świecie walczący z pandemią COVID-19. Służby te stają w obliczu rosnącej presji i długich zmian, z niewielką lub żadną przerwą na spożycie zwykłego posiłku.

  Dlatego też 5.11 przekaże dochód ze sprzedaży limitowanych czapek oraz naszywek, na zakup i przekazanie pakietów energetycznych, dla służb działających na froncie walki z pandemią.

  WEB-BANNER-1_1440x627.jpg

 • Bransoletki

  Bransoletki

 • Kamizelki Taktyczne

  Kamizelki Taktyczne

  Kamizelka taktyczna to bardzo ważny element wyposażenia żołnierza, policjanta, ochroniarza jak również strzelca sportowego, czy gracza ASG. Ze względu na różne zastosowanie i specyficzne wymagania każdego z nich, wybór kamizelki taktycznej trzeba zacząć od określenia dokładnego określenia naszych potrzeb. W naszym sklepie militarnym przygotowaliśmy szeroką ofertę kamizelek taktycznych różnych typów. Kamizelki Plate Carrier, podstawową funkcję kamizelek tego typu jest przenoszenie twardych wkładów balistycznych, kamizelka wojskowa Plate Carrier zazwyczaj nie posiadają zewnętrznych kieszeni, lecz jest wyposażona w taśmy molle, pozwalające użytkownikowi na montaż kieszeni, ładownic i zasobników w zależności od indywidualnych potrzeb. Niektóre modele jak np. kamizelki Direct Action i kamizelki Templars Gear wyposażone są w system szybkiego wypinania, który pozwala na szybkie pozbycie się kamizelki w kryzysowej sytuacji. Kolejnym elementem oferty naszego sklepu militarnego są kamizelki policyjne i kamizelki dedykowane służbom ochrony. Zazwyczaj są to kamizelki zintegrowane, wyposażone w dużą ilość kieszeni, pozwalają na przenoszenie i szybki dostęp do najpotrzebniejszego wyposażenia takiego jak, pałka, kajdanki, gaz pieprzowy, radiostacja, ładownice, apteczka itp. Ostatnią grupą są kamizelki typu Chest Rig. Kamizelka taktyczna Chest Rig charakteryzuje się lekkością i kompaktową budową, zazwyczaj przeznaczona jest do przenoszenia magazynków i niewielkiej ilości najpotrzebniejszego wyposażenia. Tego typu rozwiązanie jest często wykorzystywane podczas treningu strzeleckiego, a także w taktycznych zawodach strzeleckich. Zapraszamy do zapóźniania się z naszą ofertą militarnych kamizelek taktycznych.
 • Kieszenie i Ładownice

  Kieszenie i Ładownice

 • Latarki

  Latarki

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą latarek LED, latarek czołowych i wytrzymałych latarek taktycznych. W ofercie posiadamy produkty renomowanych firmy latarki Armatek, latarki Olight czy latarki Mactronic. Szczególnie polecamy wysokiej jakości latarki LED Army Tec, ta kanadyjska firma posiada w swojej ofercie bardzo nowoczesne latarki, wykorzystujące bardzo wydajne źródło światła w postaci diody LED. Wszystkie latarki Army Tek objęte są 10-letnią gwarancją. Latarka ledowa Army Tek sprawdzi się doskonale w wojsku i policji. Dla miłośników outdooru i nocnych wędrówek, przygotowaliśmy szeroką ofertę latarek czołowych tzw czołówek. Latarka czołowa to również niezbędne wyposażenie biegacza. Dzięki niej nie tylko oświetlisz sobie drogę w nocy, ale także poprawisz swoje bezpieczeństwo. Przy wyborze latarki bardzo ważne jest jej zasilanie, w ofercie posiadamy latarki led i czołówki na baterie AA, AAA lub CR123, a także modele zasilane akumulatorami. Latarka akumulatorowa to niezwykle wygodne rozwiązanie, ważne jest jednak, aby akumulator był wymienny, a sama latarka led, była przystosowana do pracy zarówno na akumulatorze jak i na bateriach.
 • Maskowania Ghillie Suits

  Maskowania Ghillie Suits

 • Narzędzia

  Narzędzia

 • Noże

  Noże

 • Multitoole

  Multitoole

 • Naszywki

  Naszywki

 • Ochraniacze

  Ochraniacze

 • Ochronniki Oczu

  Ochronniki Oczu

  Okulary ochronne to bardzo ważny element wyposażenia żołnierza, policjanta jak i strzelca sportowego czy gracza ASG. Nasz sklep militarny, posiada atrakcyjną ofertę na balistyczne okulary strzeleckie oraz gogle, przeznaczone zarówno dla służb mundurowych jak i strzelców sportowych. Profesjonalne okulary strzeleckie, takie jak okulary Bolle, czy okulary ESS, wyposażone w bardzo wytrzymałe wizjery balistyczne, zapewniają ochronę oczu przed rykoszetami itp, jest to szczególnie ważne gdy na strzelnicy wykorzystujemy cele metalowe. Wymagającym użytkownikom, ceniącym komfortu widzenia, polecamy okulary ochronne z polaryzacją. Okulary polaryzacyjne sprawią że pozbędziemy się niechcianych odblasków, szczególnie dobrze sprawdzają się na śniegu i wodzie. Gdy raz skorzystasz z okularów polaryzacyjnych, nie będziesz już chciał wracać do tradycyjnych soczewek. Jeśli szukasz okularów na rower, lub do uprawiania innych sportów, rozsądnym wyborem są sportowe okulary ochronne. Charakteryzują się one wysoką wytrzymałością i dobrze zabezpieczą twoje oczy, przy czym są zdecydowanie tańsze niż okulary balistyczne. W naszej ofercie znajdują się także okulary ochronne, przystosowane do współpracy z wkładkami korekcyjnymi, montowanymi pod wizjerem ochronnym, przeznaczone dla osób z wadą wzroku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu militarnego.
 • Ochronniki Słuchu

  Ochronniki Słuchu

  Ochrona słuchu to bardzo ważny aspekt dla każdego strzelca. Nawet krótkie oddziaływanie nadmiernego hałasu może spowodować nieodwracalne uszkodzenia słuchu, dlatego też odpowiednie ochronniki słuchu są niezmiernie ważne. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zarówno proste zatyczki ochronne, tradycyjne słuchawki tłumiące, jak i najwyższej klasy aktywne ochronniki słuchu. Każdy w zależności od swoich preferencji i wymagań znajdzie odpowiedni dla siebie model. Dla osób okazjonalnie korzystających ze strzelnicy polecamy tradycyjne zatyczki, lub słuchawki. Natomiast dla osób profesjonalnie zajmujących się strzelectwem nieodzownym elementem wyposażenia są aktywne ochronniki słuchu.
  Ochronniki tego typu wyposażone są w funkcję aktywnej redukcji hałasu dzięki czemu błyskawicznie reagują na gwałtowny, wywołany wystrzałem hałas. Jednocześnie użytkownik jest w stanie słyszeć dźwięk mowy oraz dźwięki o niskim natężeniu do dziesięciu razy lepiej niż w przypadku konwencjonalnych ochronników słuchu. Korzystanie z ochronnika słuchu z funkcją aktywnej redukcji hałasu zapewnia niebywały komfort, oraz ogromne możliwości. Zwiększa także bezpieczeństwo ponieważ cały czas jesteśmy w stanie odbierać dźwięki z otoczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Optyka

  Optyka

 • Ostrzałki

  Ostrzałki

 • Panele udowe

  Panele udowe

 • Pasy

  Pasy

  W naszym sklepie z militariami znajdą Państwo bardzo szeroką ofertę pasów wojskowych, pasów taktycznych, jak i klasycznych pasów do spodni bojówek. Dla strzelców sportowych i służb mundurowych, przygotowaliśmy również szeroką ofertę specjalistycznych pasów strzeleckich. Profesjonalny pas strzelecki to bardzo ważny element wyposażenia taktycznego. Bez względu czy nosisz broń na co dzień, czy tylko korzystasz z niej na strzelnicy, dobry pas taktyczny pozwoli Ci w wygodny i pewny sposób przenosić nie tylko kaburę i ładownice, ale także najpotrzebniejsze wyposażenie np. niewielką apteczkę lub stazę taktyczną. Wiele pasów, z naszej oferty, wykonanych jest z wykorzystaniem klamer AustriAlpin COBRA, klamrę tego typu znajdziemy w pasach Helikon-Tex, pasach Templars Gear czy pasach firmy Bayonet. Zapewnia ona pewne i szybkie zapięcie, oraz bardzo wysoką wytrzymałość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 • Rękawice

  Rękawice

  Rękawice taktyczne, wojskowe, militarne wielu renomowanych producentów. W ofercie rękawice Mechanix, 5.11, Helikon, Outdoor Research i wiele innych. Rękawice taktyczne zapewniają ochronę dłoni w trudnych warunkach. Sprawdzą się na strzelnicy, na poligonie, w trudnym terenie. Znajdą również zastosowanie w codziennym zastosowaniu, np. przy jeździe na rowerze, czy przy czynnościach obsługowych samochodu. Rękawice taktyczne to nie tylko ochrona dłoni, zwiększają również pewność chwytu, co ma duże znaczenie przy posługiwaniu się bronią palną lub np. pałaką teleskopową. W ofercie także specjalistyczne rękawice taktyczne dla służb mundurowych, o zwiększonej odporności na przecięcia wyposażone we wkładki Kevlarowe. A także trudnopalne rękawice taktyczne wykonane z wykorzystaniem Nomexu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Retraktory i smycze

  Retraktory i smycze

 • Smycze i obroże K9

  Smycze i obroże K9

 • Samoobrona

  Samoobrona

 • Szelki

  Szelki

 • Ratownictwo Taktyczne

  Ratownictwo Taktyczne

Brak produktów

Do określenia Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie